Beogradjanka i Drvoseča... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Neznanko

Beogradjanka i Drvoseča...

Oceni ovaj blog
Jednom prilikom pre X-godina čitao sam u jednim dnevnim novinama neke rubrike , izmedju ostalog tada sam nabasao i na rubriku: lični oglasi, ali jedan tamo oglas me baš oduševio, da sam se tada smejao baš dugo.

oglas je glasio otprilike ovako: rodjena beogradjanke, intelektualka, živi u strogom centru, želi da upozna isključivo muškarca sa sela-poželjno da je vrhunski DRVOSEČA !

genijalno, razumeo sam je i tada, a danas još sto puta više, bolje, zašto je dala baš takav oglas.

moram priznati da sam kasnije tu rubriku pratio redovnije, jer me je relaksirala, opuštala, zasmejavala do suza, pogotovu šta sve tamo čovek može da se pročita.

i da skratim doživljaje, poenta u tim oglasima ko ih čita jedno vreme po mom sudu je sledeća:

svi lepi, kulturni, zanimljivi, duhoviti, bogati, kvalitetni ljudi, žene, devojke, muškarci su slobodni, neoženjeni... a svi ružni i nikakvi već su se nekako snašli u tom smislu.

priznajem ne čitam te rubrike poodavno, ko zna šta sada tamo piše, ali moj utisak je gore nedvosmislen i autentičan.

Pošalji "Beogradjanka i Drvoseča..." na Facebook Pošalji "Beogradjanka i Drvoseča..." na Google Pošalji "Beogradjanka i Drvoseča..." na My Yahoo! Pošalji "Beogradjanka i Drvoseča..." na Live Pošalji "Beogradjanka i Drvoseča..." na MySpace Pošalji "Beogradjanka i Drvoseča..." na Twitter Pošalji "Beogradjanka i Drvoseča..." na Digg Pošalji "Beogradjanka i Drvoseča..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. lejla.al.dbuni (avatar)
    Da citas te oglase ,blogovi bi ti imali drugaciji sadrzaj..ha,ha,ha..
    Salim se,znas me..
    A evo mog priloga na tu temu-dva licna teksta na tv-sms chat caffe-u,kada sam bila malo bolje raspolozena da sa nekim prekratim dosadno smaranje..

*Debela,ruzna,pola veka stara,a komsiluk kaze i glupa,trazi muskarca koji sve to nije..
    jer misli da se suprotnosti privlace.
    Ako si optrimista,ostavi broj i ulepsaj mi vece..
    "Ocajna domacica"

*Alllooo!
    Jel` ima ovde nesto visoko,korpulentno,jako,crno,brkato,dlakavo,bar pola veka staro MUSHKO..
    da me inspirise ove veceri i ostavi bezaboravni trag u vremenu?
    "Vesela zena beogradska".

Ps.A dama koja trazi drvosecu je zena koja zna sta su prave vrednosti..
  2. Emin@ (avatar)
    Bravo lejla!
  3. Neznanko (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    Ps.A dama koja trazi drvosecu je zena koja zna sta su prave vrednosti..

Ma Beogradjanki je dojadilo da gleda i sluša folirante, filosofe od muškaraca, koji pola sata pričaju, a minut vode ljubav.
    Mislim da ju je to ponuklo, i ništa više, pun joj je bio kufer lažnih pleybojova.
  4. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio Neznanko

Ma Beogradjanki je dojadilo da gleda i sluša folirante, filosofe od muškaraca, koji pola sata pričaju, a minut vode ljubav.
    Mislim da ju je to ponuklo, i ništa više, pun joj je bio kufer lažnih pleybojova.
    Ma jasno..lepo je kad to priznaje predstavnik muskog roda.
    Znaci i ti glasas za drvosecu?
  5. Emin@ (avatar)
    Bez drvosece nista
  6. Neznanko (avatar)
    Citat Original postavio lelavi
    Bez drvosece nista
    Ma snaga žene prevrće, a klade valja...he, he.
  7. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio lelavi
    Bez drvosece nista
    Nista,mila...
    Secas se Crvenih koralja "Drvoseca da sam ja,a ti da si dama.." ..davno ljudi rekose..ovi mladji neka to provere na Youtube..pa u sumu,na vezbanje!
  8. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio Neznanko
    Ma snaga žene prevrće, a klade valja...he, he.
    Da,da..um caruje,dok snaga ne popizdi!
    Jesi li skoro nesto sekao jace,Neznani?
  9. Emin@ (avatar)
    Nista,mila...
    Secas se Crvenih koralja "Drvoseca da sam ja,a ti da si dama.." ..davno ljudi rekose..ovi mladji neka to provere na Youtube..pa u sumu,na vezbanje!

Ne secam se,ali potrazicu.Bas me interesuje.Hvala.
  10. Neznanko (avatar)
    Da,da..um caruje,dok snaga ne popizdi!
    Jesi li skoro nesto sekao jace,Neznani?
    Jašta, sečem često neke Bukve...u bukvalnom i nebukvalnom smislu te reči...
  11. SamoZvani (avatar)
    Svaka cast za bukve u svakom smislu i sretan rad i Nova godina.