STARE ILI NOVE...GODINE SU GODINE - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Poezija i svašta nešto

STARE ILI NOVE...GODINE SU GODINE

Oceni ovaj blog
Konačno dojde i ta Nova...ružno je sad govoriti da smo Staroj jedva čekali da vidimo ledja.O Staroj godini sve najlepše...na kraju krajeva oprostili smo se sa njom uz muziku i vino..Znači oprostili smo joj..ako joj imamo šta zameriti trebamo zameriti i sebi i svojim željama...možda smo ipak previše očekivali od nje..a to nismo poduprli svojom voljom..i svojom snagom....Opet i ona je bila nekada Nova kao i ova.....Znači godine se smenjuju..ni mi više nismo isti...Možda bi ipak trebalo promeniti nešto u nama samima..pa da nam ubuduće sve godine budu plodonosnije i radosnije...Na kraju i one su ipak deo nas..kako Stare tako i Nove....

p.s.ponekad jedva čekamo da nam prodje Stara godina..a i ne slutimo šta nam može doneti Nova

Pošalji "STARE ILI NOVE...GODINE SU GODINE" na Facebook Pošalji "STARE ILI NOVE...GODINE SU GODINE" na Google Pošalji "STARE ILI NOVE...GODINE SU GODINE" na My Yahoo! Pošalji "STARE ILI NOVE...GODINE SU GODINE" na Live Pošalji "STARE ILI NOVE...GODINE SU GODINE" na MySpace Pošalji "STARE ILI NOVE...GODINE SU GODINE" na Twitter Pošalji "STARE ILI NOVE...GODINE SU GODINE" na Digg Pošalji "STARE ILI NOVE...GODINE SU GODINE" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. gagili48 (avatar)
    Potpuno si u pravu miwka...ali nemoj odmah 1. 1. sa pesimizmom... Pusti nas da mislimo jos malo da ce ova biti bolja...ako se i sami potrudimo!
  2. miwka (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
    Potpuno si u pravu miwka...ali nemoj odmah 1. 1. sa pesimizmom... Pusti nas da mislimo jos malo da ce ova biti bolja...ako se i sami potrudimo!

Govorim o onome što sam več parao draga,Gagili....
  3. Emin@ (avatar)
    Nova godina.nova nada!!!Ako nista drugo,bar nada poslednja umire!
  4. gagili48 (avatar)
    Citat Original postavio miwka
    Govorim o onome što sam več parao draga,Gagili....
    miwka, znam...mislis da si mnogo vise oparao nego ja?