rekla sam mu da ide 2 - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dvatri4

rekla sam mu da ide 2

Oceni ovaj blog
Ono sto me trenutno boli jeste to
sto je danas izgubio zivce
(po ko zna koji put) i poceo da sutira moje macke i malu kucu koju sam pokupila sa ulice pre 7 dana
Rekao je da ce postati srcani bolesnik zbog mene
i zbog mojih macaka i kucica koje unosim kada je hladno
Malu kucu-ona je zensko-
unosim cesce jer je sva osetljiva i bila je prehladjena,,
i mnogo je dobra kuca,cak je i on priznao da mu je to kuce LEGLO ,,i da je po njegovoj meri
Danas je sutirao,,,
On je jako dobar,Ja ranije nisam zivela sa nekim deckom ,jer niti jedan nije zadovoljio moje sandarde sto se tice ponasanja i odnosa prema stvarima i ljudima
Ja njega poznajem 7 godina,mladji je od mene 5 godina
i zato toliko vreme i nisam htela da imam sa njim nista vise od prijateljstva,,,
Desilo se, nemam pojma kako,ali desilo se
valjda jer me je cekao toliko dugo,,
On ima majku koja je psihicki bolesnik i koja stalno donosi svakakve stvari u kucu
kuca je zatrpana svakakvim stvarima ,toliko da majka nema gde da spava,,,spava na duseku koji stoji na zemlji,a oko duseka su sakakve stvari,,sa otpada
Otac mu je umro kada je imao 15 godina,on ga je cuvao i prao ,noiso u wc
on ga je sahranio.
Ima jos dva brata.jedan je sizofrenicar
drugi je skot
......
muvao je njegovu devojku kada je ovaj bio u vojsci
i do pre neku godinu ,,su oni krili to od njega,,,
a on glupson-nista nije video,,verovao je njoj
,,uglavnom,,,
rekal sam mu veceras da ide.....

Pošalji "rekla sam mu da ide 2" na Facebook Pošalji "rekla sam mu da ide 2" na Google Pošalji "rekla sam mu da ide 2" na My Yahoo! Pošalji "rekla sam mu da ide 2" na Live Pošalji "rekla sam mu da ide 2" na MySpace Pošalji "rekla sam mu da ide 2" na Twitter Pošalji "rekla sam mu da ide 2" na Digg Pošalji "rekla sam mu da ide 2" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari