Ko kaže da smo mi crnogorci pederi, oca mu u vr' guzice ***** - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

OddWorld

Ko kaže da smo mi crnogorci pederi, oca mu u vr' guzice *****

Oceni ovaj blog
Nemam ništa protiv crnogoraca, čak šta više potičem iz Nikšića.(:
Ali oduvek mi je bio smešan način izražavanja,
dese maraka :lol:, osam i po sati, pa onda one psovke
i uvrede, zanimljivo. Ko kaže da srbi imaju najsočnije
psovke taj crnogorca nije upoznao. :)
Psovke o stepenu raspadnutosti leša i opštenje sa istim
su mi naročito zanimljive, iako ih ima dosta zanimljivih. :)

Pošalji "Ko kaže da smo mi crnogorci pederi, oca mu u vr' guzice *****" na Facebook Pošalji "Ko kaže da smo mi crnogorci pederi, oca mu u vr' guzice *****" na Google Pošalji "Ko kaže da smo mi crnogorci pederi, oca mu u vr' guzice *****" na My Yahoo! Pošalji "Ko kaže da smo mi crnogorci pederi, oca mu u vr' guzice *****" na Live Pošalji "Ko kaže da smo mi crnogorci pederi, oca mu u vr' guzice *****" na MySpace Pošalji "Ko kaže da smo mi crnogorci pederi, oca mu u vr' guzice *****" na Twitter Pošalji "Ko kaže da smo mi crnogorci pederi, oca mu u vr' guzice *****" na Digg Pošalji "Ko kaže da smo mi crnogorci pederi, oca mu u vr' guzice *****" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. unaa (avatar)
    ma bre,Crnogorci su najludjija bas volim taj njihov blesavi nacin izrazavanja,tu ukljucujem i psovke i intonaciju i uzrecice i sve brezanimljivi su mi.ma ne kaze se uzalud-krv nije voda,valjda me zato i privlace
  2. Zvezdica (avatar)
    Jel onaj ****-glava-mozak stvarno Crnogorac, il' je sve bilo predstava?
  3. *~Anti~* (avatar)
    Onda ti ne znaš kako pravi Srbi dobro i sočno psuju. Prisustvovao sam u jednom gradu gde roditelji umesto svojoj deci da požele dobro jutro, oni kažu ovako: ''De si ti p.... ti materina''. To mi je bio vrhunac.
  4. Minaqua (avatar)
    hmm... crnogorci... dal da se smejem ili da placem?
  5. _AskA_ (avatar)
    ma crn0g0rci su zak0n za pishanje 0d smeha, kewe mi!
    Ka0 sht0 reche unaa krw nije w0da..
    NajLudje je kad sLushash babu i djeda kad se swadjaju..xDD
  6. _AskA_ (avatar)
    Aj0j..
    B0sanci imaju najjache ps0wke..
    U kafani sL0zhna braca..p0dsetite se....
  7. sunceva svetlost (avatar)
    [B]U ovo mi je dalo odličnu ideju. Svaki put kada putujem vozom koji kreće iz Novog Sada za Bar, obavezno u kupeu ima po par Crnogoraca. Čini mi se da se u životu nikada više nisam ismejala nego sa njima. Načisto su otkačeni. Dosta grickalica i par Crnogoraca i put prodje veoma zanimljivo i brzo!!!![/B]
  8. oOoliva (avatar)
    cek,cek...khhmmm zar mi nismo isti?! da, da to samo zli zapadnjaci zele da nas rastave ;)