NASA LJUBAV

Nasa je ljubav beskrajno lepa,
Ja celu mu sebe dadoh na dar.
Za sve sam druge i gluva i slepa,
U meni je samo za njega zar...

Ne zelim da ikada dodje kraj
Ljubavi ove neizmerno lepe
Jer ja ga volim ko nikoga znaj
Ko ptica slobodu,ko majka dete...

Bez njega bi jutra bila mi prazna
Ne zelim da srecu sivilo spira...
Znam da ako odem od njega
Ja nigde necu imati mira...

Zar bi mogao zbog nje da me ostavi???
Nisam ni slutila da boli ovoliko...
Zakletvu dacu na grobu nase ljubavi
Da nikad me vise nece ljubiti niko!!!

Tada od nas nista nece ostati
Znam da bicu tad nesretna zena
I opet ce on Prometej postati...
A ja ona stara nezeljena...

A vapaj srca nek ode do Boga,
O Boze zar je ona vredna toga?!?

flowers-rosen-bellas-2-master-Txt-pictures-Kwiaty-cute-Misc-sss-my-album-Rose-gif-ngy-I-like-ffs-pics-flowers-g%C3%BCl-smile-romantika-roses-animacje-my-faves-pics-lav-animated-falling-rose-romantic-Eva-flower-rosas-mine-mi-albun-red-trandafiri-pics-I-like-h-tags-franky-my-pics-httpwwwpicformetralbumshowimages9732page13-flowers-wine-Fruit-and-Flowers-flowers-candy-ISA-MY-NEW-FLOWERS-RUZE-With-me-for-2_large.jpg
BEST-Love-kiss-sensual-Fav-Pn-seductive-Couples-Poljubac-vampires-kisses-my-album-Romantisme-Amoureux-PARY_large.jpg
k-Love-Fav-romantic-Dank-ceca-k-album-%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%B2-sexy-Grab-and-Lock-Images-hands-Loving-lovers_large.jpg
 
Pa zar je on vredan toliko?Ni jedan muskarac koji se postavi tako prema devojci nije vredan da bi mi patile,a opet,sa druge strane,kako bi mi drugacije pisale pesme kada je seta,tuga,ne uzvracena ljubav, ne shvacena,propustena mladost i sl.upravo nasa najveca inspiracija?
pozzz.Pesma je lepa.
 
lelavi;bt62795:
Pa zar je on vredan toliko?Ni jedan muskarac koji se postavi tako prema devojci nije vredan da bi mi patile,a opet,sa druge strane,kako bi mi drugacije pisale pesme kada je seta,tuga,ne uzvracena ljubav, ne shvacena,propustena mladost i sl.upravo nasa najveca inspiracija?
pozzz.Pesma je lepa.
Da nije vredan toga,ne bi ni bila sa njim...pozzz,hvalaz:kiss:
 
:heart:Pesme su ti stvarno lepe, ako je tvoja velika ljubav prema tom muskarcu(a vidi se da jeste)prouzrokovala ovakve stihove,onda je svakako vredan,jer bi mi u suprotnom ostali bez tvojih lepih pesama!Jedino me brine tvoje srce:heart:!:zpozdrav:z:kiss:
 
lelavi;bt62839:
:heart:Pesme su ti stvarno lepe, ako je tvoja velika ljubav prema tom muskarcu(a vidi se da jeste)prouzrokovala ovakve stihove,onda je svakako vredan,jer bi mi u suprotnom ostali bez tvojih lepih pesama!Jedino me brine tvoje srce:heart:!:zpozdrav:z:kiss:
Jeste vredan i ja mu verujem neizmerno...i valjda ce sve biti okz:cry:
 

Back
Top