Bezobrazno iskreno... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Neznanko

Bezobrazno iskreno...

Oceni ovaj blog
Pisaću o muško-ženskim odnosima, to jest vezama, to jest o slobodnim muškarcima i slobodnim devojkama, te o zauzetim muškarcima i zauzetim devojkama, a bogami i o vrlo-vrlo zauzetim muškarcima, i nešto manje zauzetim devojkama...

pa da krenemo, znate ima dosta slobodnih muškaraca kod nas, a devojkaka možda i više, tu nije ništa neobično, svako je sam po izboru, neko je sam što mora, neko što želi...

broj muško-zenskih parova je naravno takodje veliki, svi ti paraovi ma u kom statusu da žive, bračnom, slobodnom , zabavljaju se imaju jedan lagodniji status sa jedne i problematičniji sa druge strane...

e sad ovo gore sam sve napisao da bih vam objasnio esenciju i poentu ovog POSTA i ove teme, a prvi PIK na draftu za ovu temu su mi VRLO zauzeti Muškarci i malo manje zauzete devojke...

iz švalerskih iskustava mnogih muškaraca, zna se da je najteže osvojiti prvu DEVOJKU, tad je muškarac najranjiviji, najviše se plaši neuspeha ili u narodu poznate kao korpe, koja se inače ne nosi na pijaci...

dakleM, najtaličniji i najuspešniji muški osvajači su momci koji imaju već DEVOJKU, Ženu, ljubavnicu, ili sve to zajedno u paketu, a takvih ima ohoo...zašto je to tako, naprosto žene, devojke vole samouverene, nasmejane, sigurne muškarce, a takvi su svi oni koji imaju najmanje jednu sigurnu partericu, a mnogi ih imaju i više njih kako zaključih gore...

e zato se dešavaju stvari , da na jednog tog takozvanog VRLO zauzetog muškarca dolazi po nekoliko RIBA, žena i devojaka, a bogami zanimljivo je i to, da kada devojke saznaju da su druga, treća ili peta devojka tom tipu, podviju rep i tu činjenicu prihvate ne rado, ali je prihvate kao stvarnost...

vrlo sam upućen u ovu tematiku, te znam, da starije devojke teško prihvataju da dele nekog muškarca, ali zato klinke od 14-17.godina, njima sve jedno da li njihov izabranik ima deset RIBA ili nijednu, njima je važno da su sa njim kad one to požele...

lično sam prisustovao i čitao poruku na mobilnom jedne klinke, njoj odgovara jedan tip da ne može da bude sa njom večeras, jer izlazi sa svojom devojkom, ona naravno to prihvata bez uzbudjenja, i izlazi sa nekim drugim koji to veče ne izlazi sa devojkom.

šta vam ova priča govori, lako je iživljavati se i osvajati devojke i ponašati se bahato kada već imate kolekciju BROJEVA u mobilnom telefonu, isto ovo važi i za ženski rod, ne tako radikalno, ali važi ...

e to je ta istina, to je ta bezobrazna ispovest o kojoj svi vi manje više znate, ali ne pišete, odnosno o istoj ćutiteee.

NARAVOUČENIJE: svi muškarci koji Vam ne prilaze, oni su ti slobodni muškarci, svi koji kidišu na vas, već imaju najmanje jednu ženku, a često i više njih.

Pošalji "Bezobrazno iskreno..." na Facebook Pošalji "Bezobrazno iskreno..." na Google Pošalji "Bezobrazno iskreno..." na My Yahoo! Pošalji "Bezobrazno iskreno..." na Live Pošalji "Bezobrazno iskreno..." na MySpace Pošalji "Bezobrazno iskreno..." na Twitter Pošalji "Bezobrazno iskreno..." na Digg Pošalji "Bezobrazno iskreno..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. picololeone (avatar)
    Jasno k'o dan...s tim sto se mnogim devojkama, zenama, bas takvi gade. Prevazidjeni su...osim za sponzoruse.
  2. Emin@ (avatar)
    Hvala sto si nam prosvetlio sebicnost muskaraca. I hvala na blogu o muskarcima.Nisam bas sasvim ubedjena u to.
    Ima jedna veoma dobra pesma o muskarcima koja potvrdjuje tvoj stav ali nemam vremena da je sad pisem.Verujem da je svi znate.Pevaju je Brena,Vesna i ne znam koja jos-Muskarci,muskarci...
    Ažurirano 26.12.2009. u 12:03, autor: Emin@
  3. BLAJBI (avatar)
    Svi muskarci koji ne prilaze i ne navaljuju su uglavnom - ******.
  4. aka973 (avatar)
    ..meni ovo govori da je citav svet otišao u...
    skrenuo sa puta..
  5. Emin@ (avatar)
    Da.Aka973 je upravu!!!!
  6. 1976! (avatar)
    Citat Original postavio aka973
    skrenuo sa puta..
    Jok,srce.Tako je od kad je sveta i veka.
  7. Neznanko (avatar)
    Citat Original postavio Blajbinger
    Svi muskarci koji ne prilaze i ne navaljuju su uglavnom - ******.
    A kad prilaze su budale, nasilnici, a kad ne prilaze ******...odlučite se više šta hoćete, ako ikad budete znali da to definišete.
  8. Neznanko (avatar)
    Citat Original postavio aka973
    skrenuo sa puta..
    Neće biti tako, no moj post pokazuje, da su ženske konačno pristale da budu druga, treća, šesta ženska u životu nekog muškarca. Naravno u istom momentu.