Kako pomoći devojci sa velikim grudima ? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Neznanko

Kako pomoći devojci sa velikim grudima ?

Oceni ovaj blog
Znate...

Bio ja u vojsku, a to traje znate, a kad nešto traje, valja to trošiti, a kako tošiti, no čitati specijalnu vojničku literaturu zvanu: erotski časopisi...

Tako čitam ti ja jednog dana pismo jedne čitateljke tog časopisa, koja piše i pita sledeće: poštovana redakcijo, kako posedujem stvarno velike grudi, a koje mi inače smetaju u svakodnevnom životu, molim da mi odgovorite, gde bi i kako mogla da iste smanjim!? potpis: unapred zahvalna vaša verna čitateljka !

Hm, medjutim, u sledećem broju tog lista javljaju se reakcije muškaraca na to pismo...ali jedan čitalac je bio najagilniji i najjasniji, koji se obratio lično nesrećnoj ženi sa velikim grudima: poštovana gospodjo, ko boga vas molim da nikako ne operišete te svoje grudi, ja već godinama tražim baš takve kakve su Vaše.
Moja adresa je ostavljena u redaciji ovih novina, te mi se hitno javite, jer želim da vas upoznam i odvratim od te nakane da se rešite tih velikih grudi.

Uh, ne znam vi, ali mene je pismo ovog muškarca tada toliko pogodilo, da sam baš zažalio što nisam žensko iz ove priče, pa de se javim svom spasiocu, ali avaj nisam mogao čoveku da pomognem, a sumnjam da mu je pomogla i junakinja ovde priče i ovog Bloga.
Mada nikad se ne zna, sem kad se zna.

Pošalji "Kako pomoći devojci sa velikim grudima ?" na Facebook Pošalji "Kako pomoći devojci sa velikim grudima ?" na Google Pošalji "Kako pomoći devojci sa velikim grudima ?" na My Yahoo! Pošalji "Kako pomoći devojci sa velikim grudima ?" na Live Pošalji "Kako pomoći devojci sa velikim grudima ?" na MySpace Pošalji "Kako pomoći devojci sa velikim grudima ?" na Twitter Pošalji "Kako pomoći devojci sa velikim grudima ?" na Digg Pošalji "Kako pomoći devojci sa velikim grudima ?" na del.icio.us

Ažurirano 25.12.2009. u 00:16, autor: Neznanko

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Emin@ (avatar)
    Ti si definitivno otkacen tip.Covece,suze mi idu od smeha!!!!!I da,sta bi za ono sto si obecao?Kad ces napisati nesto o muskarcima????Stalno su ti zene na tapetu!!!Pozzzz
  2. Neznanko (avatar)
    Citat Original postavio lelavi
    Ti si definitivno otkacen tip.Covece,suze mi idu od smeha!!!!!I da,sta bi za ono sto si obecao?Kad ces napisati nesto o muskarcima????Stalno su ti zene na tapetu!!!Pozzzz
    Ajd napisaću nešto...