TrAdIcIjA... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

lolita_

TrAdIcIjA...

Oceni ovaj blog
hehe...evo,pa vec 5 godina kako srpsku novu docekujemo kad moje najbolje prijateljice A....bas me jutros budi oko 10 do 11h,i kazem mi da dizem to moje dupence iz kreveta i da je kod mene za minut..."joj...dobro...evo ustajem..."I naravno,ne ustajem odmah,i posle 2,3 minuta cujem dobro poznat zvuk "astre"...hm...smejem se...upada u sobu,uvlaci mi se pod jorgan,onako hladna...uf...stresem se...
Ustajem,kuvam nam kaficu...palim prvu cigaru,ona nece...nije pusila vec nekih 2 meseca...svaka cast...
odlazimo da marketa u nabavku za veceras...prvo se kupuje alkohol...hm...odlucujemo se za 2 V votke,par limeniki piva i karton guarana...uzimamo nesto grickalica...bice dovoljno za vecerasnje zezanje...
i da...znaci vec 5 godina kako se druzimo,mada se znamo ceo zivot...moja manekenka...)
i tako da cemo se mi veceras napiti,jakoooo,najesti i mogu se kladiti da ce nam biti muka...jooooooj....
posle toga palimo za grad...pa videcemo sta ce biti...

Pošalji "TrAdIcIjA..." na Facebook Pošalji "TrAdIcIjA..." na Google Pošalji "TrAdIcIjA..." na My Yahoo! Pošalji "TrAdIcIjA..." na Live Pošalji "TrAdIcIjA..." na MySpace Pošalji "TrAdIcIjA..." na Twitter Pošalji "TrAdIcIjA..." na Digg Pošalji "TrAdIcIjA..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. strelica66 (avatar)
    Pa, imate sve sto je potrebno. Votka bi vec bila dovoljna, a ostalo samo bonus.
    Nekako osecam da cete se lepo provesti.
  2. lolita_ (avatar)
    hehe...pa jesmo...ti?
    mada jesmo malo preterali sto se tice opijanja,ali dobro...kad je bal nek je bal!!!pozdrav
  3. lolita_ (avatar)
    hehe...pa jesmo...ti?
    mada jesmo malo preterali sto se tice opijanja,ali dobro...kad je bal nek je bal!!!pozdrav