Želja - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Želja

Oceni ovaj blog

I danas se sećam kako sa osmehom i dugom crnom kosom, leprša mojom ulicom u laganoj, beloj haljinici. Molio sam Boga da učini nešto i poštedi moje srce uzavrele krvi. Sećam se, to je bio jedan od trenutaka u mom životu kad sam poželeo da budem konj. Zamišljao sam tu sliku i priželjkivao čas kada će me zajahati, vrelim butinama obgrliti i nožicama dotaći moje sapi. Ja ću se tada propeti visoko,zarzati, kopitama zaparati zemlju i na krilima želje odvesti je u carstvo strasti.

Slika nije izbledela, u carstvo strasti nikad ne stigosmo jer je ona bila udata a ja imao petnaest godina...a želja? ...postoji i danas.
Da li sam još nekada bio konj? ...priznajem, jesam, više puta ali mi se nekada i posrećilo da odjezdim u željeno carstvo...

"Devojke u ljetnim haljinama volim
Ljubim ih u ledja
Mirisu na smolu

To je, to je, to je,
to je moja
To je , to je,
to je moja prva ljubav"

Pošalji "Želja" na Facebook Pošalji "Želja" na Google Pošalji "Želja" na My Yahoo! Pošalji "Želja" na Live Pošalji "Želja" na MySpace Pošalji "Želja" na Twitter Pošalji "Želja" na Digg Pošalji "Želja" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. zeljena (avatar)
    Tigre,svaki put mi ulepsas dan sa svojim blogom...
    Pozeleo sam da budem konjpa genije si stvarno...
  2. EGYPTIAN CAT (avatar)
    Interesantno osmisljen tekst .
  3. petrana (avatar)
    predivna slika
  4. SibirskiTigar (avatar)
    zeljena -drago mi je ako sam ti ulepsao dan
  5. SibirskiTigar (avatar)
    EGYPTIAN CAT - hvala
  6. SibirskiTigar (avatar)
    petrana - ako si mislila na sliku devojke mogu da te obradujem jer je možeš kupiti na aukciji u Čikagu
  7. Say it right (avatar)
    ...to je moja prva ljubav...

imas stila Sibirac
  8. EuReKa44 (avatar)
    "De bas konj?!,
    Cini mi se da su mladicima u toj dobi vise odgovarale neke(dvonozne) viteske mastarije. (ne racunajuci propinjanje)
    Mada,bitna je harizma,koju ti ocito imas,ma sta pozeleo da budes i ma sta napisao
  9. SibirskiTigar (avatar)
    ~Say~ - hvala
  10. SibirskiTigar (avatar)
    EuReKa44 - zahvaljujem
  11. gagili48 (avatar)
    tigre...BRAVO!..Nasmeja me odmah, posle teskog radnog dana...Obozavam konje pa mi je prica jos draza...
  12. SibirskiTigar (avatar)
    gagili - konji su i moja velika ljubav,hvala
  13. aka973 (avatar)
    ..sjajno Tigre

obožavam konje..

14. SibirskiTigar (avatar)
    aka973 - hvala
  15. petrana (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    petrana - ako si mislila na sliku devojke mogu da te obradujem jer je možeš kupiti na aukciji u Čikagu
    da mislila sam na tu
    a ko je slikao?
  16. SibirskiTigar (avatar)
    petrana - Suzanne Carson
  17. dusan jovic 95 (avatar)
    ne mogu poverovati da neko moze pozeleti da bude konj...ali mozda bih i pristala i ja na to kada bih se mogla vratiti i zaustaviti u ono vreme....
  18. SibirskiTigar (avatar)
    dusan jovic - pozeleo sam ja jos mnogo sto sta,ali...
  19. pely (avatar)
    .

Maštanja dečačka...
  20. SibirskiTigar (avatar)
    pely - tako je i hvala Bogu da sam ih imao
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja