Spam - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Neznanko

Spam

Oceni ovaj blog
1. Kad Vidiš lepu devojku na žurci. Priđeš joj i kazeš "Ja sam fantastičan u krevetu". To je direktni marketing.

2. Vidiš lepu devojku na žurci. Zamoliš prijatelja da ode do nje i da joj kaže: "Moj drug je fantastičan u krevetu". To je oglašavanje.

3. Vidiš lepu devojku na žurci. Saznaš njen broj telefona pa je zoveš sutradan i kažeš "Ja sam fantastican u krevetu". To je telemarketing.

4. Vidiš lepu devojku na žurci. Ona ti priđe i kaže ti "Čujem da si fantastičan u krevetu". To je prepoznavanje brenda.

5. Vidiš lepu devojku na žurci. Priđeš joj i ubediš je da ide kući sa tvojim prijateljem. To je trgovačko predstavništvo.

6. Tvoj prijatelj ne može da zadovolji devojku i zove tebe da dođeš i pomogneš. To je tehnička podrška.

7. Ideš na žurku i pomisliš da u kućama pored kojih prolaziš možda ima lepih devojaka. Popneš se na telefonski stub i počneš da se dereš iz sveg glasa "Ja sam fantastičan u krevetu". To je spam.

Pošalji "Spam" na Facebook Pošalji "Spam" na Google Pošalji "Spam" na My Yahoo! Pošalji "Spam" na Live Pošalji "Spam" na MySpace Pošalji "Spam" na Twitter Pošalji "Spam" na Digg Pošalji "Spam" na del.icio.us

Ažurirano 20.12.2009. u 00:59, autor: Neznanko

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. parker 71 (avatar)
    kazes sam za sebe "ja sam..." ,to je proseravanje...
    Ažurirano 21.12.2009. u 05:58, autor: parker 71