Mis - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

boca35

Mis

Oceni ovaj blog
Jutros pre 5h(kad inace ustajem radnim danima osim proklete nedelje) probudilo me suskanje u sobi. Skocio sam ko oparen i poceo da snjufam po sobi. Nadjem malog Dzerija kako se slobodno krece u svim pravcima, i jede moje knjige. Moram priznati da je to krupniji primerak svoje vrste. Shvatih da oni kod mene u stvari umiru od starosti. Odmah sam sve prebacio u tegle. A nisam verovao komsijama kad su mi pricali,iako su oni na visim spratovima. Dobih podstanara!

Pošalji "Mis" na Facebook Pošalji "Mis" na Google Pošalji "Mis" na My Yahoo! Pošalji "Mis" na Live Pošalji "Mis" na MySpace Pošalji "Mis" na Twitter Pošalji "Mis" na Digg Pošalji "Mis" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Minaqua (avatar)
    Pa sta bas su slatki Sta si uradio sa njima?
  2. ekcentricna (avatar)
    [QUOTE]Dobih podstanara!
    [/QUOTE]

i kolika je kirija? :D
  3. sunceva svetlost (avatar)
    [B]To nije dobro. Ne možeš ti jednog Džerija zvati podstanar. :lol: :lol:
    Kaži kućni ljubimac, kao što ja imam dve mačke i ribice (u sada mi pade na pamet da bi se mojim mačkama baš svideo tvoj Džeri).
    Pa ništa, ako je odlučio da se nastani kod tebe, samo ga dobro hrani i dresiraj ga da ti ne jede knjige. :lol:[/B]
  4. *~Anti~* (avatar)
    Izgleda da imaš pitomog džukca kad se miševi slobodno šetaju? Dok sam provodio letnje raspuste na salašu kod dede, išao sam sa svoja dva psa u lov na poljske miševe. Bio je to dobar i bogat lov. Samo što moji psi nisu zabušavali.:-D