Jedan od mojih dana - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

strelica66

Jedan od mojih dana

Oceni ovaj blog
Ustajanje, naravno rano, najkasnije 6,30. Kupatilo, oblacenje, sminka, kafa filterusha, i novine obavezno.
Radim od 8, a do posla 10 min. Bozji blagoslov.
Ceka me skuvana hladna kafa (volim hladnu), i do 9 plan za taj dan.
Administracija, telefoni....
Uglavnom aktivno.
Dodjem kuci, rucak. Neko rece ovde, cini mi se, ko spominje kuvanje da ne kuva, ili nesto slicno. E,pa ne spadam u takve. Obozavam da kuvam. Znaci, rucak.
Onda, tipicno zenska kruzna tura po kuci, sklanjanje svega sto su ostali nabacali, ostavili, bacili.....
A onda, knjiga i daljinac.
Zavisi.
Eto, od ponedeljka tenis, Australian Opet, pa cu ga pratiti malo u kanc., a malo kod kuce. Luda sam za tenisom i F 1. Ne propustam.
Danas i malo spavanja popodne, kasno lezem...
I onda vece, opet knjiga, daljinac, i divan osecaj da je sutra subota (subotom ne radim, sem sljaka po kuci).
Uzgred, danas mi je bila spremaljka, pa ce sutrasnja kucna sljaka biti svedena na minimum.
Mozda rucak u restoranu, sto da ne?
Da, petak mi je oduvek bio omiljen dan, jos od kako sam bila klinka. I danas je. Petak popodne..... sjajno.
I Politikin zabavnik, normalno.
I tako, kad ce se dan zavrsiti, ne znam, ali, nije bio los.
Prosecan, ali sasvim o.k.

Pošalji "Jedan od mojih dana" na Facebook Pošalji "Jedan od mojih dana" na Google Pošalji "Jedan od mojih dana" na My Yahoo! Pošalji "Jedan od mojih dana" na Live Pošalji "Jedan od mojih dana" na MySpace Pošalji "Jedan od mojih dana" na Twitter Pošalji "Jedan od mojih dana" na Digg Pošalji "Jedan od mojih dana" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sunceva svetlost (avatar)
    [B]U da tenis, to volim. Odlično da si me podsetila.
    I naravno nema dana bez knjige, ako nešto u toku dana ne pročitam imam utisak kao da nisam jela!!! Mada mogu i da ne jedem, ali moram nešto da pročitam.[/B]
  2. strelica66 (avatar)
    Isto. Cak mi je obicaj da citam 2-3 knjige istovremeno, razlicitih zanrova. Naravno, ne bukvalno istovremeno. Zato je noc moja. Nocu citam, malo spavam, 3-4 sata max, ali vredi.
  3. sunceva svetlost (avatar)
    [B]To ne bih komentarisala. Takodje malo spavam, a koliko različitih svari u toku dana pročitam, tu ću da zaćutim.[/B]
  4. _AskA_ (avatar)
    mmmmm..P0Litikin zabawnik...mmm..N0wak Dj0k0wic...
    imash ukusa..;-)
  5. Koschei.Besmertnii (avatar)
    Е, знаш ли где је "Кафаница"?
    Најбоље коленице на подварку у граду...!
  6. strelica66 (avatar)
    Naravno da podrzavam Novaka i ostale nase, ali imam favorite koji igraju predivan tenis. Te meceve ni u ludilu ne propustam, ma u kojoj vremenskoj zoni se igra.
  7. strelica66 (avatar)
    Uh, vidim da moram da pokrenem temu kafana u Bg u kojima se strava jede....
    Obozavam kolenice na podvarku!