Voz iz Dižona.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Neznanko

Voz iz Dižona....

Oceni ovaj blog
Pre X-godina putovao sam vozom iz mesta A u mesto B…

kada vozom putujete 500 Km nije lako sedeti u one male odvratne kupeje i po sedam osam sati, čovek mora tada da protegnuti noge, a bogami mora u tom smislu da izadje malo na hodnik VAGONA.

kad tamo niz dugački hodnik kroz prozor VOZA viri izuzetno vizuelno zanimljiva devojka, ja ne budem lenj i nem, krenem odvažno u verbalnu komunikaciju sa slučajnom TREN-saputnicom, kad će ti ona meni : gospodine ja ne pričam sa nepoznatim muškarcima…

Hm, ja u mili sekundi joj repliciram: ja devojčice ne pričam sa poznatim osobama! Zbunih je u trenu …

krenuo je razgovor dalje, pitam je kako je upoznala svoje drugove, drugarice, komšije, kad nikoga nije znala do tog upoznavanja …

muk, traži reči,šta da mi kaže, ne shvata devojka da sam je startovao, što bi rekli klinci što je zapravo jedino ona bila u tom hodniku, a i da se ne lažemo mnogo dobro je izgledala. A nije mi se ni ćutalo pored nje jel’te.

u jednom momentu devojka otvara prozor na hodniku Voza na jednoj prolaznoj stanici , ja je upozoravam-da se ne naginje previše kroz prozor, jer bi mogla nekome da padne na pamet !? Nasmejala se prvi put to veče, što je značilo da me je slušala šta pričam, jel’ tako…

nije ipak skapirala da je ta pamet o kojoj sam joj pričao i upozoravao zapravo moja, nije ni čudo, ko bi se snašao u toj situaciji kada se ista devojka borila izmedju opreznosti prema muskarci kojeg prvi put vidi u životu, i onoga šta još pričam i pitam je…

nije joj bilo lako, zapravo nije ni meni bilo lako, trebalo je probiti LED i gard koju je ista devojka postavila prema svom sagovorniku, to jest meni, a ja sam to uspeo posle pola sata…

dakle, uspeo sam, da od totalnog nepoznatog muškarca u njenom životu postanem neko koga zna već pola sata, i ne samo to, nastavak razgovora je bio kao da se znamo ohooo, a vratite se gore na početak konverzacije, rekla mi ‘ladno da neće da priča samnom jer sam ja neznanko za nju bre…

znate šta je bilo na kraju: verovatno vas ne zanima, zato vas više neću daviti(smarati) sa njom i samnom !?

Pošalji "Voz iz Dižona...." na Facebook Pošalji "Voz iz Dižona...." na Google Pošalji "Voz iz Dižona...." na My Yahoo! Pošalji "Voz iz Dižona...." na Live Pošalji "Voz iz Dižona...." na MySpace Pošalji "Voz iz Dižona...." na Twitter Pošalji "Voz iz Dižona...." na Digg Pošalji "Voz iz Dižona...." na del.icio.us

Ažurirano 17.12.2009. u 00:58, autor: Neznanko

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Emin@ (avatar)
    Nisi fer,taman si nam zagolicao mastu!
    ...Zdravo Selma,putuj Selma,molim te ne naginji se kroz prozor...
  2. lejla.al.dbuni (avatar)
    Ma,znamo..zato vise i nije za pisanje.
    Ozenio si je...
    Ažurirano 17.12.2009. u 07:58, autor: lejla.al.dbuni
  3. Neznanko (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    Ma,znamo..zato vise i nije za pisanje.
    Ozenio si je...
    He, he, znaš sve ženske bi volele da znaju kako je u braku sa pametnim muškarcima,,,ali oni se ne žene.

P.S. Inače vi ženske tražite kao idealnog muškara nekoga...ko ima nobelovu nagradu iz fizike, a da izgleda kao Tarzan,
  4. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio Neznanko
    He, he, znaš sve ženske bi volele da znaju kako je u braku sa pametnim muškarcima,,,ali oni se ne žene.

P.S. Inače vi ženske tražite kao idealnog muškara nekoga...ko ima nobelovu nagradu iz fizike, a da izgleda kao Tarzan,
    Nije mi potreban "pametan muskarac",bez obzira sto mi odgovara njegovo nepristajanje na zenidbu.
    Samo neka "idealni" izgleda kao Tarzan,jer ono sto se zove "Nobelova nagrada"(ne bas iz fizike,neka druga oblast je u pitanju),je u mom posedstvu.
    U dovoljnoj kolicini za oboje..
    Ps.Ako izgledas kao ovaj na slici,to je dovoljno..