Reži me Nežno... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Neznanko

Reži me Nežno...

Oceni ovaj blog
Naslov ovog posta je parafraza jedne tv serije na jednoj televiziji, a orginalni naslov glasi: REŽI ME…

Odmah da budem jasan, radi se o silikonima, kada sam gledao samo jednu emisiju te serije, zgrozio sam se za ceo život-kada su u pitanju ženski siliokoni…

ceo minut traje snimak operacije dojki jedne persone, kojoj su vadili tri pakovanja silikona , jer je ista preterala u veličini…krvi do kolena, užas jedan, a sam proces izgleda skandalozno i krajnje deprimirajuće.

dobro ljudi, znam da su to stvari koje se više ne kriju, nekim damama to čak i pristojno stoji, ni čude me dame koje to rade, šta će mučenice-žele da nečim plene, a muškaci se stolećima lože da te balone

dakle, razumem devojke koje to pošto-poto žele, ali muškarci koji se time oduševljavaju su mi baš debili i to najžešći mogući… a čak znam jednog komšiju koje je svojoj rodjenoj ženi naredio da ide pod nož i stavi silikone, iako mu žena i bez te intervencije izgleda deset puta bolje od njega.Što i nije teško, jer isti ko trupac ili deblo.

ljudi, devojke, iskustveno moram da vam kažem i priznam nešto: prevelike grudi, bile one prirodne ili ne daj bože silikonske, ničemu ne služe, sem vizulnoj imaginaciji muškarca, a praktično to je bez-veze…

dakle, velikeee grudi su totalno ne funcionalne, prelivaju se i beže iz ruku, to vam ima funkciju isto kao kad milujete lubenicu od 12 kila, pokušajte to gospodo muškarci da radite letos, pa ćete videti o čemu Vam pričam.
Ko ne veruje ili nema prakse sa velikim grudima, neka uzme recimo testo za hleb od pet kila, pa će da vidi šta je muka i frka.Nisam pekar, lekar, apotekar, ali to vam je tako.

iz izloženog, iz napisanog, i iz prakse, da se zaključiti da su grudi broj tri-nešto što se može kontrolisati, može držati u ruke, može biti funkcionalno, a vi ženske ako vam ovo nije dovoljna satisfakcija-da se ne REžeTE, ne znam onda šta je !?

Pošalji "Reži me Nežno..." na Facebook Pošalji "Reži me Nežno..." na Google Pošalji "Reži me Nežno..." na My Yahoo! Pošalji "Reži me Nežno..." na Live Pošalji "Reži me Nežno..." na MySpace Pošalji "Reži me Nežno..." na Twitter Pošalji "Reži me Nežno..." na Digg Pošalji "Reži me Nežno..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. lejla.al.dbuni (avatar)
    A da li se moze "dobro kontrolisati" jedna poveca cetvorka,da ne kazem omanja petica?
    Naravno,prirodna,a ne slikonska.
    Zanima me muski odnosno tvoj stav..a eksplicitno objasnjenje bi mi bilo cool..
  2. Neznanko (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    A da li se moze "dobro kontrolisati" jedna poveca cetvorka,da ne kazem omanja petica?
    Naravno,prirodna,a ne slikonska.
    Zanima me muski odnosno tvoj stav..a eksplicitno objasnjenje bi mi bilo cool..
    Možeeeee bre.
    Valja, ne bih se baš bunio.he, he.
  3. parker 71 (avatar)
    u ime muskog roda...
    mi mozemo da se nekako izborimo tu i tamo po sat dva,
    koliko god nam tesko palo
    a ti moras sve ono ostalo vreme...

ako tebi nisu teske mi cemo nekako preziveti...
  4. parker 71 (avatar)
    inace, i ja sam za trojkicu
  5. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio parker 71
    u ime muskog roda...
    mi mozemo da se nekako izborimo tu i tamo po sat dva,
    koliko god nam tesko palo
    a ti moras sve ono ostalo vreme...

ako tebi nisu teske mi cemo nekako preziveti...
    Jel`ovo je odgovor pravog muskarca (koji se razume u velicinu zenskog poprsja) koji treba protumaciti kao duhovit?
    Zasto se onda ne smejem,Parkeru?