Kofer u ruci... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Neznanko

Kofer u ruci...

Oceni ovaj blog
Šta kaže muškarac svojoj ženi, kada mu ona sa koferom u ruci objasni da ga ostavlja zbog drugog:

> Ateist: Ne verujem.
>
> Budista: Samo da si ti sretna...
>
> Katolik: Ja sam kriv.
>
> Židov: Vratiću ti!
>
> Pravoslavac: Samo da je naš!
>
> Agnostik: Zašto nemaš obojicu?
>
> Musliman: Jedna manje više
>
> Melanholik: Ubiću se
>
> Kolerik: Ubiću te
>
> Apatičan: Dobro
...
>
> Pesimista: Znao sam...
>
> Optimista: Uzmi ključ- za svaki slučaj
>
> Realan: To je moj kofer
>
> Naivac: Kad se vraćaš?
>
> Racionalan: Nemaš argumenata

>
> Skeptik: Jesi sigurna?
>
> Romantik: Ali ja te volim!
>
> Filozof: Zašto baš danas?
>
> Advokat: To će te puno koštati
>
> Bankar: To će me puno koštati
>
> Japi: Kolika mu je plata?
>
> Liberal: Konačno slobodan!
>
> Komunista: Dužan sam da te delim
>
> Zeleni: Idi biciklom
>
> Socijaldemokrata: Poštujem tvoju odluku
>
> Slovenac: Samo da nije Hrvat!
>
> Hrvat: Samo da nije Slovenac!
>
> Albanac: Samo da nije Srbin!

> Srbin: More.... marš u pi_ku materinu!

Pošalji "Kofer u ruci..." na Facebook Pošalji "Kofer u ruci..." na Google Pošalji "Kofer u ruci..." na My Yahoo! Pošalji "Kofer u ruci..." na Live Pošalji "Kofer u ruci..." na MySpace Pošalji "Kofer u ruci..." na Twitter Pošalji "Kofer u ruci..." na Digg Pošalji "Kofer u ruci..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. parker 71 (avatar)
    predlazem... triput' ura!!!
  2. Scatterbrain (avatar)
    cool
  3. Emin@ (avatar)
    Ura za Srbiju!!!
  4. Ilinoida (avatar)
    А шта каже "прави мушкарац" ?
  5. med_i_zaoka (avatar)
    Ha,ha,ha...
  6. Scatterbrain (avatar)
    Citat Original postavio Ilinoida
    А шта каже "прави мушкарац" ?
    > Budista: Samo da si ti sretna...
  7. lejla.al.dbuni (avatar)
    Psiholog/psihijatar:

"Zelis li da popricamo o tome"?
    / nije citat! /
  8. Scatterbrain (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    Psiholog/psihijatar:

"Zelis li da popricamo o tome"?
    / nije citat! /
    Ali čim kažeš: "ŽELIŠ LI?" Automatski daješ mogućnost da bira, a ako je bes vodi, sigurno će reći: Nemamo o čemu da pričamo! A samom činjenicom da su oni već u "braku" i da razgovor nije delovao dok nije došlo do toga, činjenica je da ni u tom "specijalnom trenutku" takav pristup i takav razgovor ne bi vodio ničemu... I zato uvek kaže: "NE!" Mislim, kad već dođe do toga, i ako si toliki kreten da dođe do toga, onda je najbolje da mimikom pokažeš svoja prava osećanja, i da tišinom kažeš sve što ti je na srcu, uz onu budističku: Samo da si ti sretna...
  9. Ilinoida (avatar)
    Ова два последња коментара су сигурно најадекватнија у тој ситуацији. "Желиш ли да причамо?" и "Само да си срећна".

А опет кад се каже "Само да си сретна..." то заиста значи "....иди ако ти срце каже...." што оставља могућност да заиста жена "застане" и поново размисли о својој одлуци. Али је ту врло битан још један фактор, начин на који се то каже, гестикулација и тон речи (ако се грубо каже може деловати - иди већ једном биће ми лакше без тебе , али ако се у речима осети туга због растанка и искреност и "нешто у погледу"...док се говори "Само да си срећна" сигурно је добитна комбинација
  10. Scatterbrain (avatar)
    Citat Original postavio Ilinoida
    Ова два последња коментара су сигурно најадекватнија у тој ситуацији. "Желиш ли да причамо?" и "Само да си срећна".

А опет кад се каже "Само да си сретна..." то заиста значи "....иди ако ти срце каже...." што оставља могућност да заиста жена "застане" и поново размисли о својој одлуци. Али је ту врло битан још један фактор, начин на који се то каже, гестикулација и тон речи (ако се грубо каже може деловати - иди већ једном биће ми лакше без тебе , али ако се у речима осети туга због растанка и искреност и "нешто у погледу"...док се говори "Само да си срећна" сигурно је добитна комбинација
    Bog ti pomog'o! Potpuno ste u pravu!
  11. parker 71 (avatar)
    pa sta sad, ne razumem... ona odlazi a mi kao umiremo...

pravi muskarac: zbogom... i to zauvek...
    i tri puta ura...