Osvrt na izbore 2008 - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Sila bLoga ne moli

Osvrt na izbore 2008

Oceni ovaj blog
Upravo sam chuo druga Mrkonjica da se '92 zivelo 5 puta bolje nego sada. Razmishljam, majku mu, jel' stvarno neki dasa ili baba gleda to i kao kaze "jeste"..????

Gledam i plakate, bilborde and stuff...I ladno se Toma smeje. Smeje se kao blesav. Vidi mu se na licu da popije grch one sekunde kada se nakezi. A grchi se non-stop....

Boris...Boris...Niti smrdi nit' mirishe....Vishe smrdi nego mirishe, ali lep je. Kao slika. Pegla mi se. Mislim da taj tip ima bar 50% svog birachkog tela zato shto je eto, lep. Ki upisan. Al' ja necu da se upishem pored njega.

Velja....Ma dal' je moguce....Dinaroidni kromanjonac, naduven od alkohola. Bio i ja jutros naduven, ali se ne kandidujem. Show program. Tip bez pardona u izbornoj kampanji otvara put koji je vec otvoren pre 3 meseca. Sad ce verovatno i ponovo da otvori delta city. Kad smo kod delta city-a, prosto me chudi da se i on nije kandidovao.

Milanka Karic iliti Milanka Mara Karic...Kolegi stigla poruka za izbore od njih sa potpisom Milanka Mara Karic. I on se 'ladno nashao pametan da se pohvali. Pomeramo mu pozadinu od pochetka nedelje svaki dan. U mojim ochima je tenkre svako ko se drzne da ih pomene. Jahachi apokalipse.

P.S. Na slici u vreme kada nije bilo 30 stilista oko nje.

Cheda. Ako izuzmemo smeshni slogan, ja sam za. Stavili mu previshe pudera za reklamu, sija se kao jelka. Sve u duhu praznika. Ako, ako. Go Go Cheda Go! Imash moj glas. I od mog komshije.

A sad svi ruke gore...Sakri babi lichnu kartu!

Pošalji "Osvrt na izbore 2008" na Facebook Pošalji "Osvrt na izbore 2008" na Google Pošalji "Osvrt na izbore 2008" na My Yahoo! Pošalji "Osvrt na izbore 2008" na Live Pošalji "Osvrt na izbore 2008" na MySpace Pošalji "Osvrt na izbore 2008" na Twitter Pošalji "Osvrt na izbore 2008" na Digg Pošalji "Osvrt na izbore 2008" na del.icio.us

Ažurirano 10.01.2008. u 16:34, autor: rastamann

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
  1. parka (avatar)
    a ko je od ovih milanka-mara?
  2. LePiaf (avatar)
    Hm... dole desno?

Ali Rodjina shulja steals the show.
  3. Betty (avatar)
    kahm...jel ovo sa nekog skupa Forumasa slika
  4. Betty (avatar)
    oh, I am sorry ops:

Ajd ajd
    proci ce i ti izbori
    Nego, Rastamane, dugo smo te cekali da pocnes......:smile:
  5. LePiaf (avatar)
    kahm...jel ovo sa nekog skupa Forumasa slika
    Pa da.
    Eno mene s mikimaus majicom levo.
  6. Betty (avatar)
    a ja sam ono gde se poguzvala slika pa se ne vidim
  7. Banshee (avatar)
    ja sam u crvenoj haljini na bele tufne

a toma stvarno ima neki skoro samrtnicki grc...samo fali vojislav da se malo beci...al njega nema...odlucio da ostane vecni anonimni premijer
  8. Betty (avatar)
    siva eminencija
    to cu ja da budem kad porastem

e lepe ti tufneee......
  9. Zvezdica (avatar)
    Zaboravio si da pomenes coveka koji je moj apsolutni favorit. Malo su ga dusmani tukli u kafani, ali nista, oporavice se on, seljacka je to snaga!
  10. Banshee (avatar)
    marijan risticevic srpski otac
  11. rastamann (avatar)
    Milanka Mara je skroz dole desno....Samo se malo ofucala
  12. parka (avatar)
    osoba A:
    ja sam u crvenoj haljini na bele tufne
    osoba B:
    ne, JA sam u crvenoj haljini na bele tufne
    (i sa pomodnim turbanom)
  13. boogie wogie (avatar)
    ja sam babi sakrio ličnu,
    al ona reče da će da glasa na lovačku knjižicu..
  14. Strela (avatar)
    [QUOTE]A sad svi ruke gore...[B]Sakri babi lichnu kartu![/B][/QUOTE]

Ако је то "добитна" парола, онда свака част! :mrgreen:

Познат ми је догађај из кога је проистекао тај слоган (имали смо на Политици тему о томе)....
    Тај слоган је јасан позив на дискриминацију на основу година и као и свака друга дискриминицаја има у себи нешто злослутно и застрашујуће...
  15. Betty (avatar)

ocu ja fancy turban!!

babama dati kolaca, i malo bensedina, nek prespavaju izbore!
  16. Strela (avatar)
    Можда је боље дефинитивно их успавати, тако би било решено неколико проблема истовремено... :roll: :arrow: :evil:
  17. LePiaf (avatar)
    Nema potrebe za nehumanim metodama.

Jednostavno osobama starijim od 65-70 godina treba njihov glas mnozhiti koeficijentom 0,5.
  18. Strela (avatar)
    [QUOTE][B]Jednostavno osobama starijim od 65-70 godina treba njihov glas mnozhiti koeficijentom 0,5.[/B][/QUOTE]

[B][SIZE="3"]Монструозно!!![/SIZE][/B]

[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/6836/dmxmy1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4983/oljauk4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/133/vvxki0.jpg[/IMG]
  19. ink_a (avatar)
    meni mara uopste ne izgleda toliko lose na toj slici,
    rastamann (i bas je pank, svidja mi se),
    a da je nasla bolje stiliste mozda bi sve bilo drugacije, ko zna...
    sad su sve nekako vrlo ispeglane
  20. Banshee (avatar)
    hehe pank mara ovo je dobro
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja