TV-Lampa - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Neznanko

TV-Lampa

Oceni ovaj blog
Služenje vojnog roka je za neke mnogo traumatična stvar, ali neću o traumama, no o štampi koju sam čitao dok sam služio istu.

Tako u vremenu sporta i razonode, uzmem ti ja razonodu po imenom Reporter(list o erotici uglavnom), kad tamo ima da čitam i čitam svašta, ali specijalno za ovaj Blog-izdvajam sledeću zanimljivu interesantnost...

Znadete u tom listu, kao i Listu ČIk, postojala je rubrika: pitajte doktora, ili saveti psihologa, socijologa, doktora ovoga onoga...

Hm, jedno pismo u tom Reporteru me oduševilo bre, evo šta je jedna devojčica pisala svom omiljenom listu: doktore, ja sam pre neki dan bila u posedu jedne Tv-lampe , stariji znaju šta je to, to je deo koji se stavljao u crno bele televizore, i kad vam ta lampa crkne, morali ste da kupite novu i zamenite je ko što se menja sijalica...

Dakle, ta devojka ispovedala i doktoru i nama čitaocima, da je tu lampu stavljala u svoj polni organ, i sad pita doktora: da li postoji šansa da ostane u drugom stanju !"?

Hm, mene je odgovor savete, to jest doktora još više oduševio, evo šta je on odgovorio ovoj uspaljenici: znate poštovana čitateljko, jedno je sigurno, Vi ne možete da rodite mini-Televizor posle tog čina, ali zato
možete da se samopovredite tim predmetom, jer je on ipak od stakla.

He, he, evo još jednog pisma, koji ću vam prezentirati po sećanju, i takvih je bilo tamo tušma i tma: opet se javlja neka mlada devojčica, koja pita savetu, šta da uradi, jer se zaljubila u jednog dečka, a ovaj to ne zna !?

Odgovor psihologa je njoj bio grandiozan i on me je baš fascinirao do imbecilnosti: draga naša čitateljko, moje je mišljenje da ti moraš da to saopštiš tom dečku, a ti skupi hrabrosti za taj čin i pridji mu i to mu otvoreno reci...eureka rekao bih ja, čudi me da se toga nije setila ta devojka.

Taj odgovor i pitanje je isto kao kad bih ja poslao pismo redakciji tih novina, i pitao: gospodo, ja sam žedan, šta da radim u tom slučaju i šta mi je činiti ? Doktor bi mi valjda savetovao , da uzmem čašu, otvorim slavinu, napunim čašu i istu vodu popijem. E kakva sam budala, mogao sam to i sam da uradim, ali doktorova je poslednja i najmudrija jel'te.

Pošalji "TV-Lampa" na Facebook Pošalji "TV-Lampa" na Google Pošalji "TV-Lampa" na My Yahoo! Pošalji "TV-Lampa" na Live Pošalji "TV-Lampa" na MySpace Pošalji "TV-Lampa" na Twitter Pošalji "TV-Lampa" na Digg Pošalji "TV-Lampa" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. parker 71 (avatar)
    postovani spisatelju bloga...
    mene ne cudi da sad imamo mentola svih vrsta,
    a malo me cudi da je toga bilo i ranije...
  2. aka973 (avatar)
    ...neverovatno..
    mini tv..
  3. Emin@ (avatar)