Razmisljanje pre spavanja - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

WinteRborN

Razmisljanje pre spavanja

Oceni ovaj blog
Nekako neprimetno dani prerastaju u nedelje... nedelje u mesece... meseci u godine... a godine, godine se pretvaraju u sate... Celi ljudski vek, samo par sati uspomena... u nekim slucajevima i minuta...

Ko u zivotu uspe naci neku srodnu dusu, sa kojom ce posle svih tih godina moci medjusobno da se podseca posebnih trenutaka, njemu (njima) ce se ovaj broj sati mnogostruko povecati.
Ali, zasto bi neko ko nema tu osobu kraj sebe trosio sve te godine, i prezivljavao sva sranja i lose stvari uz put, za jos dodatnih par minuta zivota!? Zbog drugih?
Da bi njima otcepio po neki dragoceni minut?
.
.
.
.
.
Dobro mi je, pustite me... Zasto me gledate tako? Ne razumete...
Odoh da legnem, mozda bar odsanjam nesto lepo...

Pošalji "Razmisljanje pre spavanja" na Facebook Pošalji "Razmisljanje pre spavanja" na Google Pošalji "Razmisljanje pre spavanja" na My Yahoo! Pošalji "Razmisljanje pre spavanja" na Live Pošalji "Razmisljanje pre spavanja" na MySpace Pošalji "Razmisljanje pre spavanja" na Twitter Pošalji "Razmisljanje pre spavanja" na Digg Pošalji "Razmisljanje pre spavanja" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Lilyth (avatar)
    Lepo pavaj.......
  2. Emin@ (avatar)
    Istina,brate,istina!!!
  3. gagili48 (avatar)
    Lepo...jesi se naspavao?
  4. parker 71 (avatar)
    bice bolje kad prodje pubertet...
  5. WinteRborN (avatar)
    Da, naspavao sam se. Pubertet, je li? Prosao je.
  6. bela rada (avatar)
    Svako nadje srodnu dusu, samo se desi da je ne prepozna u pravom trenutku.
  7. Princess Ariella (avatar)
    zasto bi neko ko nema tu osobu kraj sebe trosio sve te godine, i prezivljavao sva sranja i lose stvari uz put, za jos dodatnih par minuta zivota!? Zbog drugih?
    Da bi njima otcepio po neki dragoceni minut?
    Ne, već da bi našao srodnu dušu koja postoji negde samo on treba da je nađe...