Imate li i vi takav "problem"? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Crocodile

Imate li i vi takav "problem"?

Oceni ovaj blog
Danima vec hocu da napisem blog, ne bi l' rekla i ja koju "pametnu". I sve nekako, kad imam inspiraciju za pricu, a to je obicno pred jutro, ne isshushkava mi se iz toplog da si kuckanjem promrznem prste. A kad ustanem... tabula rasa! Vise nista ne znam, nekada cak ni o cemu je bila ta moja famozna tema i prica....

I tako ostanem tuzna.... Do sledece "odlicne" price koja se "razlozila" posle iduceg nocnog piskenja. Koju opet zaboravim. I opet se rastuzim sto nisam rizikovala promrzavanje kuckanjem... I uvek tako u krug :sad:

Nista, cekacu toplija vremena :-)

Pošalji "Imate li i vi takav "problem"?" na Facebook Pošalji "Imate li i vi takav "problem"?" na Google Pošalji "Imate li i vi takav "problem"?" na My Yahoo! Pošalji "Imate li i vi takav "problem"?" na Live Pošalji "Imate li i vi takav "problem"?" na MySpace Pošalji "Imate li i vi takav "problem"?" na Twitter Pošalji "Imate li i vi takav "problem"?" na Digg Pošalji "Imate li i vi takav "problem"?" na del.icio.us

Ažurirano 09.01.2008. u 22:46, autor: Crocodile

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. jezerce (avatar)
    drzi svesku i hemijsku pored kreveta i zabelezi fusnote, a ujutro to sve nakiti...(moj doprinos tvom stvaralackom geniju?)
  2. sunceva svetlost (avatar)
    Ovako: razmotrila sam tvoj problem, i ja kao draga Saveta ti preporučujem sledeće. Kao prvo: nabavi pampers pelene za odrasle (tu možeš do mile volje da piškiš). Kao drugo: obučeš se veoma ''dobro'' - pod tim podrazumevam toliku količinu odeće da ne može da ti bude hladno. Nikao ne smeš da zaboraviš vunene čarape (ako ih nemaš, odmah da ih naručiš sa Zlatibora, kao i vuneni džemper). I kao treće, kupi rukavice bez prstiju (no ako istrošiš novac za čarape i džemper, ti onda pronadji nekakve stare rukavice i odseci im samo vrhove). :lol: :lol: :lol:
    A sada ozbiljno: svakome se to dešava, nisi jedina. Mada ja sve svoje ideje zabeležim ili na parir, ali obično kosur sačuvam u glavi!
    Pozdrav! :p
  3. Crocodile (avatar)
    Hm.... imam i ja nekad kostur ali "meso" mi nikada nije onoliko kvalitetno (sveze, hahaha) kao sto je bilo pod tim ledenim okolnostima. Dzaba mi i fusnote pored kreveta kad ne mogu da ih povezem na bas onaj nacin koji mi u tom trenutku izlazi iz glavudzice.

A ovo za carape i vunu.... opet nije resenje, zulja me vuna i pika i onda se sva unervozim i pretpostavljam da bi mi se tema o npr. ljubavi pretvorila u "baladu o zaklanim ovcama".... Tako da....

Imate li nekih drugih predloga? Najbolje da se ni ne petljam s pisanjem, a?
    Ažurirano 10.01.2008. u 10:05, autor: Crocodile
  4. peleplay (avatar)
    hehehe meni se to desava u pola noci XD izgleda da nisi jedina vodolija koja ima taj problem
  5. sunceva svetlost (avatar)
    [B]I bre, ala ti ne znaš za šalu!!!! Naravno da ti ne treba vuna da bi sačinila dobru inspiraciju i sačuvala ideje.
    Mislim da ćeš rešenje morati da pronadješ sama jer ti papir ne pomaže, pa nam onda ispričaj do kakvog si rešnja došla, važi! A do tada smisli nešto, a ja ako se setim nečeg pametnog odmah ti javljam![/B]
  6. Che Guevara (avatar)
    dok ne dobiješ neku ideju, nije ti ni ovaj blog loš..
  7. Pera Kojot Genije (avatar)
    Hehe ja imam veci problem, uvek sam tabula rasa kad trebam nesto da napisem. Doduse, dobijem jednom mesecno dobru ideju, i to uvek kada ne mogu da je zapisem, a posle par minuta vec zaboravim i da sam imao ideju a ne kakva je bila.....

Nego, Che je u pravu, nije ti los blog za pocetak....
  8. Betty (avatar)
    nije loshe krenulo teorija zaboravljanja posle pishkenja, super tema!!!
  9. sunceva svetlost (avatar)
    [B]Vickasta si Betyy!!![/B] :lol: :lol: :lol: :lol:
  10. Betty (avatar)
    treba da menja naslov u to, i eto bloga
    ja recimo zaboravim nesto kad predjem neki prag
    tipa odem iz sobe po nesto u kuhinju....sta? Pojma nemam, Onda se vratim u sobu i setim Al stvarno, stigle me godineeee.........!!!
  11. Crocodile (avatar)
    @jagoda u groznoj limenoj kutiji
    Nije da ne znam za salu (naprotiv) ali nemam Smileys i onda me shvatis hladno. A ne toplo kao sto greju te tvoje vunene carape :-) Inace delujem hladno, da :-( Bojim se da se ne izrazim pretoplo pa zvucim kao najgora beskrupuloznica. Eto, mogla bih blog na tu temu...
    @svi vi ostali....
    Hvala na potpori, sto bi rekli nasi bivsi Bruderi ;-)
    A ti Bettty sa HOHOHO kapom - nista mi ne govori o zaboravljanju, ja se i vratim u sobu ali dzaba. Onda pogledam u to nesto u sta sam gledala tada i setim se. Ali ne setim se bas svaki put. Znaci da sam starija od tebe :-D
  12. sunceva svetlost (avatar)
    [B]Pozdravlja tebe jagoda ''u groznoj limenoj kutiji'' i želiti ti da svaku svoju ideju uhvatiš za rep i zabeležiš je onog trenutka kada ti to želiš.[/B]