Paris! Paris! Paris! Paris! Paris! Ideeeeeeeeeeeem... :) - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Girl_From_Paris

Paris! Paris! Paris! Paris! Paris! Ideeeeeeeeeeeem... :)

Oceni ovaj blog

Jaaaaaaaaaa moram da svimaaaa kazem...!!! Xixixixi...
Moja najveca zelja je da odem u Pariiiiiiis..iIiiIIIIiii IDEM USKORO!!! Toliko sam srecna,ne mogu da verujem da idem... Mnogooooooo sam srecna...!!! ZNACI ISPUNICE MI SE NAJVECA ZELJA...!!!! Iiiiiii....Tooooooooooo!!! Srecna!!! Ima toliko toga da se vidi tamo iiiiiiiiii...Ne znam...Msm da cu se rasplakati kad stignem...!!! AAAaAAAa...Volim Vas Sve!!!

P.S. MORALA SAM DA OBJAVIM OVO!!!!

Pošalji "Paris! Paris! Paris! Paris! Paris! Ideeeeeeeeeeeem... :)" na Facebook Pošalji "Paris! Paris! Paris! Paris! Paris! Ideeeeeeeeeeeem... :)" na Google Pošalji "Paris! Paris! Paris! Paris! Paris! Ideeeeeeeeeeeem... :)" na My Yahoo! Pošalji "Paris! Paris! Paris! Paris! Paris! Ideeeeeeeeeeeem... :)" na Live Pošalji "Paris! Paris! Paris! Paris! Paris! Ideeeeeeeeeeeem... :)" na MySpace Pošalji "Paris! Paris! Paris! Paris! Paris! Ideeeeeeeeeeeem... :)" na Twitter Pošalji "Paris! Paris! Paris! Paris! Paris! Ideeeeeeeeeeeem... :)" na Digg Pošalji "Paris! Paris! Paris! Paris! Paris! Ideeeeeeeeeeeem... :)" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. gagili48 (avatar)
    "A moja zelja je da odem u Njujork!.... Da li cu je ikad ostvariti?
    BRAVOOOOOOOOOOOOOOO...
    Ažurirano 07.12.2009. u 17:08, autor: gagili48
  2. Say it right (avatar)
    Ja hocu u Mexicoooooo.......
  3. tanjanish (avatar)
    Bravo za ostvarene snove
  4. Svetlana 015 (avatar)
    Meni se ta zelja ostvarila pre dve godine.Bila sam srecna tako kao ti.To su bili najlepsih sedam dana u mom zivotu.Bilo mi je zao da idem na spavanje,jer sam zelela da vidim sto vise.Zelim ti srecan put i da sto vise uzivas.
  5. Opskobili (avatar)
    a ja hocu na Cuubuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!
    ;(((((
    lepo se provedi!
  6. nesons (avatar)
    Napravi dobro plan obilazaka i poseta... kako bi sto vise videla a da ne gubis vreme na cekanju... dobro se raspitaj o svemu, nadam se da ima ko iskusan da ti sve pokaze
    Nije Pariz samo Ajfelova kula...
    uzivaj
  7. parker 71 (avatar)
    i obavezno posalji razglednicu...
  8. pely (avatar)
  9. Girl_From_Paris (avatar)
    Hvala ljudiiiiiiiiiiiiiiiii... AAaaaaAAaaaaA... Ma idem tek u aprilu...Samo sto se mnogo radujem pa sam sad napisala... Ali opet HVALA VAAAAAAAM MNOOOOOOOOOGO!!! I zelim da se i vama svi snovi ostvareeeee!!! I da odete u Njujork,Meksiko...I sve sto zelite da vam se ostvari...
  10. aka973 (avatar)
    ..kako volim da vidim kad je neko srećan...
    odmah i meni bude lepše...kad god da putuješ,sretno ti bilo..