Vernost je mit - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Noc leptira

Vernost je mit

Oceni ovaj blog

Imam dosta godina i jos vise zivotnog iskustva.

Uvek me je privlacilo da ispitujem ljudsku hipokreciju.

Jedan od cestih vidova hipokrecije u svakodnevnom zivotu je i BAJKA O VERNIM ZENAMA.

Nemojmo se zavaravati: verne zene NE POSTOJE !

Mozda postoje na vrhu nekih stenovitih planina ili udaljenom svetioniku gde zive samo dve osobe...

Imao sam prilike da upoznam zene za koje bi ogroma vecina bila u stanju da stavi ruku u vartu po pitanjima vernosti istih...

A izgubili bi ruku...

Samo, nijedna to nece da prizna, naravno.

Sve vole da se prave fine, verne i nevine....

A nakon sto im se ONO desi, uvek kazu isto: "Jao, pa sta ces ti sada misliti o meni!?"

Pošalji "Vernost je mit" na Facebook Pošalji "Vernost je mit" na Google Pošalji "Vernost je mit" na My Yahoo! Pošalji "Vernost je mit" na Live Pošalji "Vernost je mit" na MySpace Pošalji "Vernost je mit" na Twitter Pošalji "Vernost je mit" na Digg Pošalji "Vernost je mit" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. EuReKa44 (avatar)
    . Ima vernih zena - tamo gde im muzevi stalno drze paznju.(vernost je interaktivni pojam,tako da ne bi trebalo izdvajati jednu stranu medalje)
    Da ti nisi malo kivan na zene, mm?
  2. Richard Parker (avatar)
    Tako je tako je! Uaa zene Uaaa!
  3. BLAJBI (avatar)
    Citat Original postavio EuReKa44
    . Ima vernih zena - tamo gde im muzevi stalno drze paznju.(vernost je interaktivni pojam,tako da ne bi trebalo izdvajati jednu stranu medalje)
    Da ti nisi malo kivan na zene, mm?
    Ne, na protiv, ja veoma volim zene.
  4. REVELIN (avatar)
    Nemojmo se zavaravati: verne zene NE POSTOJE !

Svaka aktivnost na ovom planu zavisi od toga ,da li je i ko zaslužuje.Ako je ne zaslužuje ,ne treba varati već ostavljati i ići dalje.Takvima ništa ne treba vraćati ,pa ni milo za drago.

Odavno se nije pojavio blog koji na ružniji način opisuje žene,i stereotipno i sa predrasudom.

Zanimljivo je pitanje za diskusiju,postoje li verni
    muškarci ?!
  5. BLAJBI (avatar)
    Citat Original postavio REVELIN

Odavno se nije pojavio blog koji na ružniji način opisuje žene,i stereotipno i sa predrasudom.
    Molim?

Da zenska vernost nije neka TABU TEMA?

6. BLAJBI (avatar)

[

[/B]
  7. REVELIN (avatar)
    Citat Original postavio Blajbinger
    Molim?

Da zenska vernost nije neka TABU TEMA?

Način na koji odgovaraš,potvrdjuje moje navode.Razbi svoje predrasude o ženama, menjaj stereotipe.
    Vernost je generalno tema ,a ženska vernost nije tabu,a nije ni mit !! Predrasude su čudo,a još kad ih potkrepi i lično iskustvo.....jezik mizoginije nikad ne izostane u tom slučaju.
  8. Say it right (avatar)
    Hahahaha...bas si me nasmejao.....hahah....
  9. parker 71 (avatar)
    glupo je generalizovati bilo sta pa i ovo... u svakoj oblasti ima sirok
    dijapazon svega, nemoguce je da su svi verni, isto tako i svi da su
    neverni... istina je uvek negde na sredini...
    ipak, bice da si razocaran...
  10. parker 71 (avatar)
    osim toga, evo i moja zena kaze da mnogo lupetas...
    Ažurirano 06.12.2009. u 10:11, autor: parker 71
  11. Arhimed 1 (avatar)
    Jedina iskrena vernost je vernost prema sebi i sopstvenim emocijama. Sve ostale vernosti su lažne ili su pogrešne predstave o vernosti. Prema tome velika većina žena i muškaraca su verni. A oni koji svoju vernost poklanjju drugome i po cenu žrtve sopstvenih osećanja, izneverili su sebe iz samo njima znanih razloga.
  12. Lilyth (avatar)
    Naravno da verne zene postoje. Ja ih znam toliko mnogo.
  13. petrana (avatar)
    Citat Original postavio Arhimed 1
    Jedina iskrena vernost je vernost prema sebi i sopstvenim emocijama. Sve ostale vernosti su lažne ili su pogrešne predstave o vernosti. Prema tome velika većina žena i muškaraca su verni. A oni koji svoju vernost poklanjju drugome i po cenu žrtve sopstvenih osećanja, izneverili su sebe iz samo njima znanih razloga.
    kako strastvene boje zivota Arhimede
  14. petrana (avatar)
    Vernost je mit nevernih.
    Oni sto su u ljubavnom zaru, ma ka cemu, ma i prema fudbalu, o vernosti ne misle.
    Strasno takvom dodje da vrisne, od vernosti da pisne.
  15. smeđooka vodolija (avatar)
    Lijepo si ovo rekao Arhi i složiću se sa tobom...
  16. gagili48 (avatar)
    Stasno generalizovanje ...A o vernosti muskaraca, ni reci? Arhi je to lepo rekao. Najvaznije je biti veran sebi i svojim osecanjima...O predrasudama ne vredi ni govoriti...REVELIN, svaka cast za odgovor!
  17. BLAJBI (avatar)
    Citat Original postavio parker 71
    glupo je generalizovati bilo sta pa i ovo... u svakoj oblasti ima sirok
    dijapazon svega, nemoguce je da su svi verni, isto tako i svi da su
    neverni... istina je uvek negde na sredini...
    ipak, bice da si razocaran...
    Pa ni ja ne generalisem!

Ostavio sam mogucnost da postoje verne zene negde na vrhovima stenovitih planina ili na usamljenim svetionicima...

Mozda i one koje imaju preko 150 kg?
  18. BLAJBI (avatar)
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][B][I]Jedina iskrena vernost je vernost prema sebi i sopstvenim emocijama. Sve ostale vernosti su lažne ili su pogrešne predstave o vernosti. Prema tome velika većina žena i muškaraca su verni. A oni koji svoju vernost poklanjju drugome i po cenu žrtve sopstvenih osećanja, izneverili su sebe iz samo njima znanih razloga.
    Hvala sto potvrdjujes moju teoriju veliki Arhimede.

A i rekao si to na lep nacin, moglo bi se uporediti sa BEZBOLNOM EUTANAZIJOM.
  19. BLAJBI (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
    Stasno generalizovanje ...A o vernosti muskaraca, ni reci? Arhi je to lepo rekao. Najvaznije je biti veran sebi i svojim osecanjima...O predrasudama ne vredi ni govoriti...REVELIN, svaka cast za odgovor!
    Kontradiktorna si u komentaru, ali to ne razumes...

Naravno, ni muska vernost ne postoji, ali to je neka druga tema.
  20. BLAJBI (avatar)
    Način na koji odgovaraš,potvrdjuje moje navode.Razbi svoje predrasude o ženama, menjaj stereotipe.
    Vernost je generalno tema ,a ženska vernost nije tabu,a nije ni mit !! Predrasude su čudo,a još kad ih potkrepi i lično iskustvo.....jezik mizoginije nikad ne izostane u tom slučaju.
    Ovo sto ti meni savetujes lici na poruku: "Ne veruj svojim ocima, ne veruj ni steriotipima, veruj MENI...!"
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja