Kolubara-Kostolac-Sahara... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Neznanko

Kolubara-Kostolac-Sahara...

Oceni ovaj blog
Tema o Nuklearkama koja ovih dana osvanu u našim medijima izazvala je velike polemike.

Evo šta ja mislim o istoj, i zašto su Srbiji potrebnije nuklearke, no celom svetu:

Kad nema kiše, kad su suše, kad su veliki minusi, srpske vlasti već decenijama prave budale od naših gradjana, potrošača...kažu da moramo da štedimo struju, da struje nema jer je mnogo trošimo, da moraju da nam uvode zelenu, žutu, plavu, skupu crvenu i graorastu TARIFU.

Srbija je jedina zemlja na svetu, gde je Struja skuplja kada je trošite više.

Ovo je takav argument za nuklearke, da protivnici istih treba proglasiti za maloUmne ili neuračunljive osobe.
Struja iz nuklearki ne zavisi od vode, kiše, brane, turbine i ostalih stvari, kojima nas plaše i kažu zašto nećemo imati strije leti zbog suše, a zimi, jer je mnogo trošimo.

Nuklearke koliko su opasne na neuke i neodgovorne , toliko su čiste i gospodske gradjevine.

Vi koji se plašite nuklearki kanite da živite minimum 1000 godina. Mnogi se pozivaju na Černobilj.
Černobilj je koliko se sećam bio u SSSR-u, dakle u zemlju nediscipline i neodgovornih ljudi i vlasti.

Šta mislite da su Slovenci glupi pa su napravili KRŠKO, a mi pametni pa smo kopali ugalj po Lazarevcu, Obrenovcu i ostalim Kolubarama.
Za neobaveštene , tamo su okolna sela u većoj prašini no Egipatska i Saharska regija i provincija.

To što ne znate za ove informacije, ne oslobadja mnoge protivnike nuklearki od odgovornosti, što su protivu nečega u šta se ne razumeju.

Pošalji "Kolubara-Kostolac-Sahara..." na Facebook Pošalji "Kolubara-Kostolac-Sahara..." na Google Pošalji "Kolubara-Kostolac-Sahara..." na My Yahoo! Pošalji "Kolubara-Kostolac-Sahara..." na Live Pošalji "Kolubara-Kostolac-Sahara..." na MySpace Pošalji "Kolubara-Kostolac-Sahara..." na Twitter Pošalji "Kolubara-Kostolac-Sahara..." na Digg Pošalji "Kolubara-Kostolac-Sahara..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano