SAVREMENA BAJKA (dva primera) - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

širom zatvorenih očiju

SAVREMENA BAJKA (dva primera)

Oceni ovaj blog
Savremena bajka I

U bajci,princeza poljubi zabu i ona se pretvori u princa.
U stvarnom zivotu,princeza poljubi princa,a on se preobrazi u zabu..
KRAJ
Ps.No comment..

Savremena bajka II

Nekada davno zivela je jedna devojka koja je pitala svog momka da li ce je ozeniti.
Momak je ogovorio:"Ne"!
Od tog dana devojka je zivela srecno do kraja zivota:
nikome nije prala,peglala,kuvala..
Zabavljala se,radila i trosila svoj novac kako je htela.
KRAJ
Ps.Problem je da nama,kada smo bile male,nisu ovu bajku ispricali,nego su nas za*ebali sa onim idiotom na belom konju.

Pošalji "SAVREMENA BAJKA (dva primera)" na Facebook Pošalji "SAVREMENA BAJKA (dva primera)" na Google Pošalji "SAVREMENA BAJKA (dva primera)" na My Yahoo! Pošalji "SAVREMENA BAJKA (dva primera)" na Live Pošalji "SAVREMENA BAJKA (dva primera)" na MySpace Pošalji "SAVREMENA BAJKA (dva primera)" na Twitter Pošalji "SAVREMENA BAJKA (dva primera)" na Digg Pošalji "SAVREMENA BAJKA (dva primera)" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. aka973 (avatar)
    ..ali nikad nije kasno da tog idiota ostavimo i lepo odemo da uživamo..
    ..malo se šalim ali ima tu i malo istine..

2. LJILJA MMM (avatar)
    Ma zamajavali nas sestro slatka
  3. Kristijan40 (avatar)
    Možda je savremena...ali ipak je i to samo bajka.
  4. smeđooka vodolija (avatar)
    Citat Original postavio aka973

Naravno da ima...
  5. dess (avatar)
    pa primjeni fino pouku iz SB1 na SB2..poljubi idiota na bijelom konju..
  6. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio aka973

Ima puno istine Aka,kad zna toliko da zaboli..
    Pouka:dalje od "princeva"!
  7. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio Kristijan40
    Možda je savremena...ali ipak je i to samo bajka.
    Ne verujes da zena moze sebi napraviti bajku od zivota,Kristijane?
    O,itekako,sve je stvar njenog umeca( da ne kazem inteligencije)..znas vec ono..necu princa ne belom konju,vec konja u belom "princu".
    Kreacija sopstvenog zivota u mnogome zavisi od percepcije svake zene koju odredjuje kvalitet njenih potreba..he,he..
  8. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio smeđooka vodolija
    Naravno da ima...
    Pridruzujem se ovom jednoglasnom zenskom misljenju,Smedjooka..
  9. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Ma zamajavali nas sestro slatka
    Jesu,sestro slatka,posteno!
    Ali,probudile smo se mi..mada,neke od nas su bile u stogodisnjoj hibernaciji (u psihoterapiji se to naziva "sindromom Trnove Ruzice"..al` nije neizlecivo..he,he..)
  10. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio dess
    pa primjeni fino pouku iz SB1 na SB2..poljubi idiota na bijelom konju..
    O,Dess..sta cu time da dobijem?
    Ako poljubim "idiota na belom na konju"(SB2),on ce se,posto je to onaj zamaskirani princ iz prve bajke(SB1),pretvoriti u zabu..
    Ja vec to probala..i to par puta,testirala sam efekat "lose srece"..avaj,rezultat je uvek bio isti-ruzna,krastava,kreketava zaba..
    Provereno u praksi!
  11. dess (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    O,Dess..sta cu time da dobijem?
    Ako poljubim "idiota na belom na konju"(SB2),on ce se,posto je to onaj zamaskirani princ iz prve bajke(SB1),pretvoriti u zabu..
    Ja vec to probala..i to par puta,testirala sam efekat "lose srece"..avaj,rezultat je uvek bio isti-ruzna,krastava,kreketava zaba..
    Provereno u praksi!
    pa da,upravo tako.....ja vjerujem da je jedna od rijetkih dobrih stvari oko modernih bajki upravo ta što su demaskirale bijele konje,prinčeve i princeze..nek` se pretvori u žabu Lejla..u stvari,već je on jedan nadobudni žabac,samo ga treba ogoliti....stoga,zašto bi se zamajavala oko tamo neke krastače,ne ..

ganjaj kamiondžiju na jakom pivu..od njega makar ima neke vajde..
  12. lejla.al.dbuni (avatar)
    Kako si to lepo rekao,Dess!..kao da si naslutio ..ja vec imam kamiondziju..i sta da ti kazem,potvrdjuje tvoj savet-provereno najbolji je!..ha,ha..
  13. dess (avatar)
    eto vidish

dobre su kamiondzije..vracaju covjeka njegovim osnovama..osnovnim strastima..picu,pici i pizzi..takvi smo makar iskreni..a s onim silnim socijalizacijama,edukacijama,varijacijama..od nas naprave retardirane impotentne princeve..

samo se ti drzi njegovog mjenjaca Lejla i sve ce biti ok

pozz
  14. Kristijan40 (avatar)
    Ne verujes da zena moze sebi napraviti bajku od zivota,Kristijane?
    O,itekako,sve je stvar njenog umeca( da ne kazem inteligencije)..znas vec ono..necu princa ne belom konju,vec konja u belom "princu".
    Kreacija sopstvenog zivota u mnogome zavisi od percepcije svake zene koju odredjuje kvalitet njenih potreba..he,he..

Bog je čoveku dao mogućnost da voli i bude voljen, kako bi čovek osetio blagodeti Ljubavi - gledano sa jedne strane.

Sa druge strane, čoveku je dao patnju, kako bi čovek spoznao sebe i uvideo razliku između sebe i Boga, i shvatio koliko je čovek mali pred Bogom bez ljubavi (prema drugima).

Ne možeš leteti bez jednog krila.
  15. parker 71 (avatar)
    dakle, lejla... ja sam prijatno iznenadjen
    onaj raniji utisak definitivno ne vazi...
  16. lejla.al.dbuni (avatar)
    eto vidish

dobre su kamiondzije..vracaju covjeka njegovim osnovama..osnovnim strastima..picu,pici i pizzi..takvi smo makar iskreni..a s onim silnim socijalizacijama,edukacijama,varijacijama..od nas naprave retardirane impotentne princeve..

samo se ti drzi njegovog mjenjaca Lejla i sve ce biti ok

pozz
    Opet si nepogresivo u pravu Dess..
    *sto vise edukacija,to vise retardacija*..he,he
    (ja to u stihu,da se zapamti lakse)
    ..kao Pitagorina teorema..jel` znas za pesmicu o njoj:
    Kvadrat nad hipotenuzom
    to zna svako dete,
    jednak je zbiru kvadrata
    nad obe katete..
    (naucio nas je nas uvrnuti profesor matematike)..

A sto se menjaca tice..i tu si prokleto u pravu,Dess..
    da si samo video koliki mu je menjac,brate!..
    To je i ocekivana njegova velicina,frajer savrseno upravlja motorizovanom skalamerijom dugackom 16 metara.
    U njegovim rukama je kontrola nekoliko hiljada konjskih snaga..a to se zove moc!
    Jer,znas ono "Um caruje,dok snaga ne popizdi"..ha,ha,ha..

Ps.Dess..sta mislis,da li je i ovo bajka?
  17. parker 71 (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    U njegovim rukama je kontrola nekoliko hiljada konjskih snaga..a to se zove moc!
    Jer,znas ono "Um caruje,dok snaga ne popizdi"..ha,ha,ha..

Ps.Dess..sta mislis,da li je i ovo bajka?
    izvini sad za ovaj upad jer nije namenjeno meni... ali, covek izgleda vozi atomsku podmornicu...
    drzi se ti njega i ne ispustaj ga iz ruke... i samo cvrsto
    ako je i bajka, nije lose ...
  18. dess (avatar)
    e sad sam se ja posteno nasmijao

"sto vise edukacija,to vise retardacija"

znam za pjesmicu..tvoj profa je istu naucio iz Nusiceve knjige "Autobiografija", u kojoj je njegov profa matisa ucio djake kako lakse da zapamte Pitagorinu teoremu

sto se mjenjaca tice..ehh..sta da ti kazem sad kad si nasla vec onoliki..volio bih da ti pokazem svoj automatik,ali on ipak nije toliko progresivan..sta ces..

odgovoricu ti ovako..izgleda da ti definitivno ne uzivas u bajkama..
  19. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio parker 71
    izvini sad za ovaj upad jer nije namenjeno meni... ali, covek izgleda vozi atomsku podmornicu...
    drzi se ti njega i ne ispustaj ga iz ruke... i samo cvrsto
    ako je i bajka, nije lose ...
    Nije upad,Parker,drago mi je..a drzi vise on mene nego ja njega.(ovog puta je trenutno prevlast uma nad snagom i,bogami,tako ce i ostati..svako daje najjace sto ima)..
    Po snazi koliko je vest u voznji,i reklo bi se da savladava moc "atomske podmornice"..a to je i pravi posao za muskarca,zar ne?
    Drago mi je sto ti lici na bajku,znaci da ti izgleda romanticno..a istina je,da ne poverujes!..ha,ha..
  20. lejla.al.dbuni (avatar)
    e sad sam se ja posteno nasmijao

"sto vise edukacija,to vise retardacija"

znam za pjesmicu..tvoj profa je istu naucio iz Nusiceve knjige "Autobiografija", u kojoj je njegov profa matisa ucio djake kako lakse da zapamte Pitagorinu teoremu

sto se mjenjaca tice..ehh..sta da ti kazem sad kad si nasla vec onoliki..volio bih da ti pokazem svoj automatik,ali on ipak nije toliko progresivan..sta ces..

odgovoricu ti ovako..izgleda da ti definitivno ne uzivas u bajkama..
    Odgovoricu i ja tebi ovako: izgleda da me ne poznajes,Dess.
    Uzivam u bajkama i sada,jer i dalje imam srce i dusu radoznalog deteta..
    Casna rec!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja