kvizić... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

parker 71

kvizić...

Oceni ovaj blog
--- Hteo sam da pišem blog o jednoj knjizi koju volim. Posle sam malo razmislio i nekako došao do sledećeg saznanja: onaj ko je pročitao, njemu to ne treba... A onaj ko nije, teško da će se nakaniti... Ipak, volim ovu knjigu, a i sve ostale od istog pisca. Čitao sam ih više puta većinu, u raznim fazama života. Ovu na koju mislim, sad skoro... I nešto mi nadolazi da počnem ceo komplet redom. Mislim da bi mi to čak bilo i 'lekovito', jer u zadnjih nekoliko godina sam se zaglavio u naučnoj fantastici... Šta god uzmem da čitam, ako nije SF nekako ne ide. A ovo, znam da će me 'držati'. Tako.
--- Pa, vidim da sam napisao svašta a nisam rekao ništa... Evo, da malo zagolicam čitaoce blogova i lepih knjiga... Ko može da se seti i da mi kaže o kome se radi ako je ime Ludvig Frezenburg? Da malo olakšam, to je pravo ime glavnog junaka koji kroz ceo roman koristi pseudonim a ime se saznaje na samom kraju.
--- Slede dve nagrade... Jedna u vidu jedne malecne reputacijice a druga u vidu jednog sopstvenog lepog podsećanja...

Pošalji "kvizić..." na Facebook Pošalji "kvizić..." na Google Pošalji "kvizić..." na My Yahoo! Pošalji "kvizić..." na Live Pošalji "kvizić..." na MySpace Pošalji "kvizić..." na Twitter Pošalji "kvizić..." na Digg Pošalji "kvizić..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. zeljena (avatar)
    E izmislio si,nema nista...na celom netu...
  2. parker 71 (avatar)
    sta bre izmislio !?!
    Ažurirano 25.11.2009. u 22:00, autor: parker 71
  3. aka973 (avatar)
    e, j,bga..ne znam..čak mi uopšte nije ni poznato...znači kraj kvizića za mene
  4. dusan jovic 95 (avatar)
    Teri Pracetova neka knjiga? Zvuci mi poznato i na vrh pameti mi je....
  5. parker 71 (avatar)
    Citat Original postavio dusan jovic 95
    Teri Pracetova neka knjiga? Zvuci mi poznato i na vrh pameti mi je....
    Lepo sto si svratila .
    Daleko je od Praceta, nespojivo...
  6. dusan jovic 95 (avatar)
    Citat Original postavio parker 71
    Lepo sto si svratila .
    Daleko je od Praceta, nespojivo...
    Ali vec 6,5 godina donosim kuci SF knjige iz biblioteke,Ivan samo to cita,a ja i druge ,a kuci imam oko 1000 sto SF knjiga sto onih Sf roto romana iz 70tih,80tih godina
  7. parker 71 (avatar)
    lepo je sve to ali nisi pogodila... i daleko si svetlosnim godinama...
    i kao da nisi citala, ja rece - sa ovim se skidam sa SF
  8. parker 71 (avatar)
    Pomoc prijatelja:
    desava se u Parizu...
  9. zeljena (avatar)
    E sad sam skapirala...on se uopste ne zove tako...on se zove drugacije,al si mu ti nadenuo to ime...jesam pogodila?????
  10. parker 71 (avatar)
    on kroz ceo roman ide sa pseudonimom a na kraju se sazna njegovo pravo ime... otprilike na pred predzadnjoj strani...
  11. parker 71 (avatar)
    vidim da niko ne pogadja...
    evo jos jedna mala pomoc, roman je napisao pisac
    ciji ni jedan roman nema srecan kraj...
  12. zeljena (avatar)
    Cuj niko ne pogadja,pa niko i ne gleda ovo...
  13. mimi's mom (avatar)
    Hebote, da nema neke veze sa čiča Goriom? (Ja čisto da probam...)
  14. parker 71 (avatar)
    nije cica gorio...
  15. parker 71 (avatar)
    Citat Original postavio zeljena
    Cuj niko ne pogadja,pa niko i ne gleda ovo...
  16. magdalena48 (avatar)
    Mislim se.... mislim se... i ne znam ! Baš me zanima ko će odgovoriti tačno.
  17. parker 71 (avatar)
    Citat Original postavio magdalena48
    Mislim se.... mislim se... i ne znam ! Baš me zanima ko će odgovoriti tačno.
    najverovatnije ja...
  18. parker 71 (avatar)
    aj da preformulisemo...
    kako se zove ovaj roman...
    pocinje ovako...

19. Say it right (avatar)
  20. parker 71 (avatar)
    Citat Original postavio *~Say~*
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja