Vremenska prognoza - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

strelica66

Vremenska prognoza

Oceni ovaj blog
Ovih dana sam se trudila da pomno pratim vremensku prognozu, jer mi se najdrazi clan porodice spremao da putuje sinoc u Bugarsku na skijanje.
Prognoza nije bas obecavala,ali najsmornije je bilo sto sam morala uredno da propratim sve moguce politicke i ostale besmislice, beskrajne deterdzent i izborno-sloganske marketinge da bih cula samo par recenica kakvo ce vreme biti i da li su putevi rascisceni.
Da, hladno, da rascisceni osim ponegde, ali nisu bas sigurni gde tacno......
Do istog zakljucka sam mogla da dodjem gledajuci kroz prozor.

Pošalji "Vremenska prognoza" na Facebook Pošalji "Vremenska prognoza" na Google Pošalji "Vremenska prognoza" na My Yahoo! Pošalji "Vremenska prognoza" na Live Pošalji "Vremenska prognoza" na MySpace Pošalji "Vremenska prognoza" na Twitter Pošalji "Vremenska prognoza" na Digg Pošalji "Vremenska prognoza" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. parka (avatar)
    e trebala si ranije da pitaš.. za stanje na putevima samo pozoveš amss i ne moraš da vidiš ni jednnog političara osim ako ti to ne želiš..
  2. strelica66 (avatar)
    Mislis da nisam? Nemaju pojma
  3. Betty (avatar)
    ....kako nemaju pojma? okreni i gnjavi za deonice koje tebi trebaju.

(mislim da imas i na Mondu...)
  4. strelica66 (avatar)
    Pa, nisu imali pojma onda kad mi je trebalo, a sad vec ja mogu da dajem informacije za Bansko u Bugarskoj.
  5. mineral032 (avatar)
    auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  6. sunceva svetlost (avatar)
    [B]Logos reči ponedad zna da bude previše jak. Znam da mnogo birneš, ali pokušaj da razmištljaš pozitivno! Dobrim ljudima se dešavaju dobre stvari!!!![/B]
  7. sunceva svetlost (avatar)
    [B]Je li stigao najdraži član porodice sa skijanja?[/B]
  8. strelica66 (avatar)
    Stize u nedelju. Uziva maximalno. Ski bord, pa na vrhu suncanje uz neko pitje, pa nocu svirka...
  9. sunceva svetlost (avatar)
    [B]U ala je njemu dobro!!!!!!!!!!!!!![/B]