POSLEDICE - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Poezija i svašta nešto

POSLEDICE

Oceni ovaj blog
Pod Turcima smo robovali petsto godina i posledice se još i dan danas osećaju.Gledajući(doduše dobrovoljno) Velikog Brata i Farmu..da ne spominjem Trenutak Istine....smatram da će posledice biti fatalnije i dugoročnije nego ropstvo pod Turcima.

p.s.Unapred se izvinjavam svim ljubiteljima gore pomenutih i sličnih emisija....

Pošalji "POSLEDICE" na Facebook Pošalji "POSLEDICE" na Google Pošalji "POSLEDICE" na My Yahoo! Pošalji "POSLEDICE" na Live Pošalji "POSLEDICE" na MySpace Pošalji "POSLEDICE" na Twitter Pošalji "POSLEDICE" na Digg Pošalji "POSLEDICE" na del.icio.us

Ažurirano 23.11.2009. u 22:52, autor: miwka

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    istomišljenik sam
  2. gagili48 (avatar)
  3. SibirskiTigar (avatar)
    Ja mislim da ih treba pustati sto vise da ljudi vide ko su im idoli. Gomila zlih,preportentnih,bezobzirnih i na sve spremnih

4. zeljena (avatar)
    Gledajuci ove emisije,sve vise spoznajem kolko zaista vredim....
  5. miwka (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    istomišljenik sam
  6. miwka (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
  7. miwka (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    Ja mislim da ih treba pustati sto vise da ljudi vide ko su im idoli. Gomila zlih,preportentnih,bezobzirnih i na sve spremnih

Slažem sa tobom ,Tigre...svašta je naš narod preživeo..i sankcije i inflaciju..i bombardovanja...i Oktobarsku revoluciju..sad preživljava demokratiju...preživećemo mi i H1N1...ali plašim da će ovakve emisije vrlo loše uticati na našu mladež...i onako nam je maloletnička delikvencija u porastu..pogledaj samo te nerede na ulici na stadionima...pogledaj te tuče u školama..ipak mi se čini da smo na pragu moralnog i mentalnog posrnuća....Kapiram ja da su i IDOLI samo ljudi...ali je u neko moje vreme ipak bilo granica i normi normalnog ponašanja..
  8. miwka (avatar)
    Citat Original postavio zeljena
    Gledajuci ove emisije,sve vise spoznajem kolko zaista vredim....

Ja verujem u tebe .ŽELJENA...
  9. aka973 (avatar)
    ..da,strašno..ništa od toga ne gledam...
  10. EuReKa44 (avatar)
    U pravu si za posledice: bice takve da ce nasa pokoljenja takve emisije smatrati vrhuncem zabave. Zvuci kao vec pohabana izjava,ali sve vise postaje istina.Pitanje je,samo,kako (i da li) mozemo spreciti (ili ublaziti) mentalnu propast potomaka.