možda je rođena s tim..? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

priče o malju i čekiću

možda je rođena s tim..?

Oceni ovaj blog

a možda je to maybelline..

Pošalji "možda je rođena s tim..?" na Facebook Pošalji "možda je rođena s tim..?" na Google Pošalji "možda je rođena s tim..?" na My Yahoo! Pošalji "možda je rođena s tim..?" na Live Pošalji "možda je rođena s tim..?" na MySpace Pošalji "možda je rođena s tim..?" na Twitter Pošalji "možda je rođena s tim..?" na Digg Pošalji "možda je rođena s tim..?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sunceva svetlost (avatar)
    [B]Odlično joj ''čuči'' taj čekić (ili kako kod se zvala alatka u njenoj ruci). Možda!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:[/B]
  2. Oximoron (avatar)
    Zamolio bih ubuduce da pises malo smislenije blogove...Mislim,vidim da imash 74 teksta u blogu,ali probaj da ima neku temu tekst itd...
  3. *~Anti~* (avatar)
    Ja ovo ništa ne razumem! Koja je svrha ove postavke ako bi bio ljubazan da mi objasniš?
  4. boogie wogie (avatar)
    a pa morate prvo malo da uđete u materiju momci, pa da onda popričamo..
  5. Vesela_zena_beogradska (avatar)
    Gde si, bre, Bugi .. nema te na forumu
  6. parka (avatar)
    evo ja stajem u bugijevu odbranu i kažem:
    dečaci, ovo vam je jedan od smislenijih blogova na blogu krstarice. i zato, što bi reko naš voljeni rasta-PALJBA!
  7. *~Anti~* (avatar)
    UUUUUUUUUUUUUUU Parka ti dotičeš više značenjske sfere ove''intriganten'' postavke. Da nema tebe mi momci ne bi znali šta je to ''jedan od najsmislenijih blogova na krstarici''. Ni sama ne možeš da predpostaviš kako sam ti zahvalan na tome!!!!
  8. parka (avatar)
    a) nisam rekla šta je, nego samo da je.
    b) i da znaš da ne mogu da predpostavim...
    =)
  9. shubidubi (avatar)
    Or is it in her gene?
    Or substitute for coffeine?
    Or is she a hammer queen?
    Or halloween sex-machine?
    :-)