Cice se pale na Bred Pitta a ne... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

djurdja5

Cice se pale na Bred Pitta a ne...

Oceni ovaj blog

Malo šale, našla sam veoma lep kreativan "strip" na netu, pa da ga podelim sa vama Blogeri.

Pošalji "Cice se pale na Bred Pitta a ne..." na Facebook Pošalji "Cice se pale na Bred Pitta a ne..." na Google Pošalji "Cice se pale na Bred Pitta a ne..." na My Yahoo! Pošalji "Cice se pale na Bred Pitta a ne..." na Live Pošalji "Cice se pale na Bred Pitta a ne..." na MySpace Pošalji "Cice se pale na Bred Pitta a ne..." na Twitter Pošalji "Cice se pale na Bred Pitta a ne..." na Digg Pošalji "Cice se pale na Bred Pitta a ne..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. gagili48 (avatar)
  2. djurdja5 (avatar)

Citat Original postavio gagili48

хахахахахахаааааааааааааа , хахахахахахаааааааааааааа
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Djurdja.........svaka čast
  4. djurdja5 (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Djurdja.........svaka čast

Ništa se ne događa..."Praviću se da ne vidim poštara"
    hahahahahaaaaaaaaaa
  5. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio djurdja5
    Ništa se ne događa..."Praviću se da ne vidim poštara"
    hahahahahaaaaaaaaaa
    Pa ti li oćeš kamenčić? Aaaaa, pa za to moraš da dodješ da se upoznamo .......na odeljenju
  6. djurdja5 (avatar)
    Pa ti li oćeš kamenčić? Aaaaa, pa za to moraš da dodješ da se upoznamo .......na odeljenju
    A jesam li zadovoljila kriterijum.... za F odeljenje?
    ...bila sam tamo ali nema mesta za mene svi pričaju u glas, ne mogu da nađem zapetu gde da se ubacim... hahahahahaaaaaaaaa
  7. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio djurdja5
    A jesam li zadovoljila kriterijum.... za F odeljenje?
    ...bila sam tamo ali nema mesta za mene svi pričaju u glas, ne mogu da nađem zapetu gde da se ubacim... hahahahahaaaaaaaaa
    Djurdja dušo, pa to je F-odeljenje...nije klub kniževnika......lepo rekoh, ne možeš ni pročitati a kamoli odgovoriti. Ako ne možeš da nadješ zapetu, a ti sačekkaj da neko od uvati vazduh pa brzo
    Samo treba da kažeš "dobro veče" kao Milka Canić i svi ima da te primete i požele dobrodošlicu. Probaj
  8. LJILJA MMM (avatar)
    Djurdja dušo, pa to je F-odeljenje...nije klub kniževnika......lepo rekoh, ne možeš ni pročitati a kamoli odgovoriti. Ako ne možeš da nadješ zapetu, a ti sačekkaj da neko od uvati vazduh pa brzo
    Samo treba da kažeš "dobro veče" kao Milka Canić i svi ima da te primete i požele dobrodošlicu. Probaj
    Da, zadovoljila si kriterijume hahahahaahaha
  9. EuReKa44 (avatar)

Ne znam sta me je vise nasmejalo: ovaj strip,ili "dobro-vece" M.Canic...
  10. parker 71 (avatar)
    ja sam probao, moze i milka forcan...
    a za buliku, izvanredno...
  11. djurdja5 (avatar)
    Da, zadovoljila si kriterijume hahahahaahaha
    Položila sam prijemni ali slabe vajde, grupa koherentna imuna i jaka... videće se .. već..možda dođem u drugo plugođe....hahahaha

12. djurdja5 (avatar)
    Ne znam sta me je vise nasmejalo: ovaj strip,ili "dobro-vece" M.Canic...
    ja sam probao, moze i milka forcan... a za buliku, izvanredno..
    tajni kod...
  13. spiholog (avatar)