Sreca,uvek tu,pored nas,uz nas...Ali malo ko je primeti! :) - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Girl_From_Paris

Sreca,uvek tu,pored nas,uz nas...Ali malo ko je primeti! :)

Oceni ovaj blog

Sreca..Mnogo kazu prati samo neke,ali to naravno nije istina,samo mali osvrt oko sebe i shvatices da je sreca uvek tu i uz tebe...
Mene sreca,znam,prati...I uvek mi ona pomogne i usreci me...Ali ljudima je tesko dokazati da kad bi srecu potrazili u nekim mali stvarima(zagrljaju,osmehu,prijateljima,lepom vremenu,prepustanju),DOBILI BI JE!!! "Male" zivotne radosti su ono sto nas moze najvise usreciti...
Ja se radujem svemu lepom,i dozvoljavam da me svaka pozitivna stvar koja mi se desi,ma koliko malecka ona bila,usreci!!! PRESTANITE DA KUKATE KAKO SRECA NIJE UZ VAS,KAKO SAMO NEKE PRATI,JER PRATI I VAS,SAMO TO JOS NISTE SHVATLI....

"U nama samima naći sreću je - teško, a negde drugde - nemoguće."

"Sreća se sastoji od izbegnutih nesreća."

"Najsigurniji način da postaneš vrlo nesretan je taj da ne zahtevaš da budeš vrlo sretan."

"Ne zavisi od tebe hoćeš li biti bogat, ali zavisi od tebe hoćeš li biti sretan."

>>>"Ako nekad, jureći za srećom, nađete tu sreću, vi ćete, kao i ona starica što je tražila naocare, otkriti da vam je sreća sve vrieme bila na nosu." <<<

P.S. Ja Sam Jako Srecna Osoba.

Pošalji "Sreca,uvek tu,pored nas,uz nas...Ali malo ko je primeti! :)" na Facebook Pošalji "Sreca,uvek tu,pored nas,uz nas...Ali malo ko je primeti! :)" na Google Pošalji "Sreca,uvek tu,pored nas,uz nas...Ali malo ko je primeti! :)" na My Yahoo! Pošalji "Sreca,uvek tu,pored nas,uz nas...Ali malo ko je primeti! :)" na Live Pošalji "Sreca,uvek tu,pored nas,uz nas...Ali malo ko je primeti! :)" na MySpace Pošalji "Sreca,uvek tu,pored nas,uz nas...Ali malo ko je primeti! :)" na Twitter Pošalji "Sreca,uvek tu,pored nas,uz nas...Ali malo ko je primeti! :)" na Digg Pošalji "Sreca,uvek tu,pored nas,uz nas...Ali malo ko je primeti! :)" na del.icio.us

Ažurirano 12.11.2009. u 18:55, autor: Girl_From_Paris

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. REVELIN (avatar)
    ....i ostani takva

Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide.

Duško Radović
  2. gagili48 (avatar)
    Ja se radujem svemu lepom,i dozvoljavam da me svaka pozitivna stvar koja mi se desi,ma koliko malecka ona bila,usreci!!! PRESTANITE DA KUKATE KAKO SRECA NIJE UZ VAS,KAKO SAMO NEKE PRATI,JER PRATI I VAS,SAMO TO JOS NISTE SHVATLI....

Tako je...
  3. cy3a (avatar)
    " "Male" zivotne radosti su ono sto nas moze najvise usreciti..."
    управо тако!
    зато ја уживам у лепоти цвећа, смеху детета, погледу мог драгог, лепом SMS-у или позиву од драге особе... да набрајам још?