DOBRO JUTRO (13) - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

širom zatvorenih očiju

DOBRO JUTRO (13)

Oceni ovaj blog
ODLAZIM

Precuti istinu,moze da naudi
nasmej me,nisam raspolozen,
drzi me,barem,jos malo u zabludi
i kraj za sutra nek bude odlozen.

Pravi se da ti je do mene stalo
danas mi lazi prijaju
i budi strpljiva,sacekaj malo
da kazes reci koje ubijaju.

Odlazim...

Ne zelim da shvatim poruku
sve se u prah i pepeo pretvara,
znam da si vec donela odluku,
al` nek potraje prevara.

Pravi se da nam dobro ide
treba mi snage da ponesem
istinu u oci,sto necu da vidim
samo polako,da lakse podnesem..

Odlazim..

BORA DJORDJEVIC

Ps.Juce se jedan Cacanin (Borin zemljak) spremao put aerodroma i dalekog odredista koje se nalazi u okolini Pariza.
Rastao se od mene ovim Borinim recima..
Nemo me je pogledao na kraju ove balade..samo me je cvrsto zagrlio,poljubio u kosu,okrenuo se i..otisao.

A ja vas grlim za DOBRO JUTRO,dragi moji!

Pošalji "DOBRO JUTRO (13)" na Facebook Pošalji "DOBRO JUTRO (13)" na Google Pošalji "DOBRO JUTRO (13)" na My Yahoo! Pošalji "DOBRO JUTRO (13)" na Live Pošalji "DOBRO JUTRO (13)" na MySpace Pošalji "DOBRO JUTRO (13)" na Twitter Pošalji "DOBRO JUTRO (13)" na Digg Pošalji "DOBRO JUTRO (13)" na del.icio.us

Ažurirano 12.11.2009. u 19:42, autor: lejla.al.dbuni

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. REVELIN (avatar)
    Draga lejla...nikako da stignem na tvoje Dobro jutro,jer nisam tu,ali za dobru želju i lepu misao nikad nije kasno,zato sad ostavljam svoj komentar nakon par propuštenih prilika,razmišljajući da nije primereno doba dana
    Ali,kao što rekoh,nikad nije kasno za lepu želju,i zato ti želim lepo i dobro veče......
    Pesma je divna u svojoj tuzi,ali rastanak je uvek početak priprema za novi susret

2. lejla.al.dbuni (avatar)
    Hvala,Revelin..znam da si cesto na mom blogu,kao sto sam i ja na tvom,iako nekada ne ostavimo komentar.
    Vazno je da se posecujemo,to govori da razmisljamo i osecamo na slican nacin.
    Ova pesma je i divna i bolna..jer kad nam se srce steze zato neko "odnosi" deo nas,to znaci da ga volimo..
    I da..veoma mi se dopalo da je"rastanak samo pocetak priprema za novi susret"..
    Ponekad to jeste,na srecu..ponekad,nazalost,predstavlja definitivan kraj.
    Ažurirano 12.11.2009. u 19:56, autor: lejla.al.dbuni