U Americi počela prodaja gaziranog mleka - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

djurdja5

U Americi počela prodaja gaziranog mleka

Oceni ovaj blog
NJUJORK - Najnoviji proizvod koji Koka Kola pokušava da lansira na tržište je gazirano mleko, mešavina obranog mleka i gazirane vode sa dodatkom voća.
Novo piće, pod nazivom "Vio", počelo je probno da se prodaje u Njujorku po ceni od 1,50 dolara. Od uspeha u "Velikoj Jabuci" zavisi i njegovo plasiranje na evropsko pa i svetsko tržište.
Gazirano mleko, koje sadrži svega 120 kalorija, proizvodi se u četiri ukusa: mango-breskva, šumsko voće, tropsko voće i limun.
Novi proizvod multinacionalne kompanije iz Atlante je deo projekta "Pro Life" koji se bavi razvojem proizvoda na bazi mleka. (Tanjug)

Pošalji "U Americi počela prodaja gaziranog mleka" na Facebook Pošalji "U Americi počela prodaja gaziranog mleka" na Google Pošalji "U Americi počela prodaja gaziranog mleka" na My Yahoo! Pošalji "U Americi počela prodaja gaziranog mleka" na Live Pošalji "U Americi počela prodaja gaziranog mleka" na MySpace Pošalji "U Americi počela prodaja gaziranog mleka" na Twitter Pošalji "U Americi počela prodaja gaziranog mleka" na Digg Pošalji "U Americi počela prodaja gaziranog mleka" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Say it right (avatar)
    Jao svasta!
    Pitam se samo kako su to izveli i na sta to lici!
    Ja to ne bih pila!
  2. motorheadsd (avatar)
    To postoji vec odavno!
  3. djurdja5 (avatar)
    Citat Original postavio motorheadsd
    To postoji vec odavno!
    U pravu si. Sada su se bolje spremili marketinškiiiii

Prodaja je počela u julu 2009.
    29. jul 2009.

Gazirano mleko novi proizvod Koka-kole

Najnoviji proizvod američke Koka-kole” mogao bi da izazove nedoumice zato što je reč o gaziranom mleku, piše londonski “Gardijan”.

Ovaj gigant počeo je probnu prodaju novog “živahnog” pića koje se zove “Vio”, po ceni od dolar i po.

“Lansiranje Vio napitka je uzbudljiv događaj za potrošače”, rekao je portparol britanskog odjeljenja “Koka-kole”.

On je dodao da se za sada ne planira prodaja u evropskim zemljama.

Kompanija navodi da “Vio” ima “slasan, jedinstven i gladak ukus”, bez veštačkih aroma, konzervansa ili zaslađivača.

Pokušaj kompanije “Britvic” da prodaje gazirano mleko u Britaniji pre šest godina doživeo je neuspeh. Koncept se pokazao kao “previše izazovan za potrošače u toj fazi”, saopštila je kompanija nakon toga.
  4. djurdja5 (avatar)
    Citat Original postavio *~Say~*
    Jao svasta!
    Pitam se samo kako su to izveli i na sta to lici!
    Ja to ne bih pila!
    I ja ne bih, glasam za krave, naše.
    Kompanija navodi da “Vio” ima “slasan, jedinstven i gladak ukus”, bez veštačkih aroma, konzervansa ili zaslađivača.
  5. Scatterbrain (avatar)
    E ti, Ameri... još će da smisle i gazirano vime!
  6. LJILJA MMM (avatar)
    Bože,bože, dokle li će da izmišljaju.....ko je lud neka kupuje i pije. Ja vala neću