I tako to... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Mali kutak jedne obicne devojke...

I tako to...

Oceni ovaj blog
Hihihihi, eto moram da vam pozelim sve najlepse u ovoj 2008 i da vam bude bolja od 2007... Nisam u ponoc zamislila zelju, ali ionako nesto ne verujem u to... Prosle godine sam je zamislila u zagrljaju bivseg decka pa mi se nesto i nije ispunila... Sama rec 'bivsi' to govori
Posto se nisam ni opterecivala toliko proslavom nove godine, proslavila sam je kuci sa drustvom. Poceli smo da pijemo vec negde od 4 sata, odmah posle rucka Dobro ste procitali... RUCKA! Napravila sam rucak za ljude koje volim i postujem. To je inace prvi rucak koji sam napravila u zivotu i nije ispao tako lose, hihi... Trudila sam se da ignorisem grimase koje su pravili. Bitno je da sam ja imala zelju njima nesto da napravim, mozda je ovo zadnja godina koju cemo docekati zajedno pa sam htela da bude malko posebna... Vec oko 6 je dosao rostilj iz restoranaa... Mmm nema cega nije bilo, pljeskavice, karadjordjeva, cevapi, punjeni cevapi, belo meso, punjeno belo meso... Naravno da se sve pojelo, niste ni svesni koliko 5 muskaraca moze da pojede. Mislim da bih bankrotirala kad bi pokusala njih da nahranim. I tako, oko 7 je vec bilo pijanih, zestoko pijanih. Ja sam svo vreme bila manje vise trezna. U ponoc, tj. zakljucili smo da je ponoc po broju bacenih petardi u sekundi, smo opicili neke narodnjake u fazonu 'nova godina kuca na vratima...' Sta da vam kazem, izdrzala sam Posle ponoci je nastupio opsti haos... cudi me kako komsije nisu dolazile na vrata... Mada me je neko jutros u 6 ujutro nazvao i rekao 'Utisajte vise tu muziku da vam ne dodjem i ne podavim vas sve kao male zeceve!!! tu-tu-tu-tu-tu' Pitam se koji od onih ubudjalih staraca je to... Tako smo proveli zajedno 48 sati, hrana, pice, provod, spavanje...
Danas sam propustila provod jer ustajem sutra rano, idem da ispunim moju prvu novogodisnju odluku... Malo se bojim, malo me nervira sto cu jesti kasice i suskati naredne dve nedelje ali sam cvrsto resila da cu to uraditi i hocu. Tripovala sam se sta ce mi keva reci, mislila sam da odem da uradim a da joj i ne kazem, ali rekla sam. Reakcija je bila nezamisliva. 'A daaaj, sto ne bi probusila nos, tebi bi lepo stajalo.' Kakva carica...
Inace i sutra idem na put, nece me biti nekih 10 dana, eto cisto da vam kazem, da se ne uplasite gde sam hihihi
Pa cujemo se, wewiki poooozdraw...

Pošalji "I tako to..." na Facebook Pošalji "I tako to..." na Google Pošalji "I tako to..." na My Yahoo! Pošalji "I tako to..." na Live Pošalji "I tako to..." na MySpace Pošalji "I tako to..." na Twitter Pošalji "I tako to..." na Digg Pošalji "I tako to..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. ch1zra (avatar)
    aj i ovde da pitam, jesi li ?