o ocu, prijatelj DREAM RIDER - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

toledo19

o ocu, prijatelj DREAM RIDER

Oceni ovaj blog
Pre dva tri dana, onaku usput, reche mi
- ima neka frka u shkoli ..

- kakva

- imamo medjuodeljensko takmichenje, setjash se, proshle godine sam se takmichila u besednishtvu

- setjam se ... ne znam, videtju , znash da imam chasove tada

Rekla je ok i okrenula se. Nisam osetio da ju je lacnula moja opaska o chasovima. Nisam osetio malo sutra.

Dan pre nastupa, miwica me ubedi (obozzavam je zbog toga) da otkazzem chasove i odem da gledam potomka.

11h mladji potomak i ja sedimo i chekamo. Ulaze takmichari, nervozni, ruke trljaju od treme, lupkaju nogom u ritmu onoga shto glavama im se vrzma.

Ulazi moj stariji potomak sa drugaricom, ova nosi akustichnu gitaru naravno crne boje, na majicama im pishe ``Nikada nije dovoljno mnogo nositi crno`` .

O Bozze pomislih , u shta su se deca pretvorila. Setjam se imala je 2kg 650 grama na rodjenju. Notju sam slushao kako dishe plashetji se da tako maloj ......
Sada je gledam; libo je pedu za sve nas u redovima, opushteno samo... nju je Onaj dotako i rekao``Imash glas , pevaj``...

Lagano , krenuo je zvuk gitare da se provlachi kroz redove posmatracha. Pogledao sam potomka mladjeg , i on je za sada bio cool (obichno, u takvim situacijama, kada mu sestra peva njemu suze same klize )... ne vredi da ga pitam kako mu je , znam .... I onda njen glas, pesma od Nirvane :
She eyes me like a pisces when I am weak
I've been locked inside your Heart-Shaped box for weeks
I've been drawn into your magnet tar pit trap
I wish I could Eat your cancer when you turn black ....

Kao bio sam cool , kao bio sam mirne ruke i snimao, kao bio sam ono ``pa shta , slusham je svakoga dadana kako neshto peva`` ... kao bio sam...

Ako postoji apsolutna tishina , onda sam je danas dozziveo... ako postoji heruvimski glas , onda sam ga danas chuo...

Aplauz , vriska drugara .....

Izashao sam , stajala je sa ortakinjom i smejala se

- tjalac, kako je bilo ?

samo sam je poljubio i izashao iz shkole...

napolju je dan mirisao na hladnotju, nije mi bilo hladno, neshto inside je grejalo , grejalo jako ...

Pošalji "o ocu, prijatelj DREAM RIDER" na Facebook Pošalji "o ocu, prijatelj DREAM RIDER" na Google Pošalji "o ocu, prijatelj DREAM RIDER" na My Yahoo! Pošalji "o ocu, prijatelj DREAM RIDER" na Live Pošalji "o ocu, prijatelj DREAM RIDER" na MySpace Pošalji "o ocu, prijatelj DREAM RIDER" na Twitter Pošalji "o ocu, prijatelj DREAM RIDER" na Digg Pošalji "o ocu, prijatelj DREAM RIDER" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    prelepo
  2. djurdja5 (avatar)
    Lep izbor. Hvala