Mini sajtovi na domenu mojpas.rs - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

ivicale

Mini sajtovi na domenu mojpas.rs

Oceni ovaj blog
Kao što sam već napisao, mini sajtovi na mojpas.rs sajtu su dostupni svim odgajivačima pasa koji imaju svoju odgajivačnicu, i onima koji to nemaju ali bi hteli da imaju prezentaciju svojih ljubimaca.

Dodatne informacije možete dobiti i na telefon 063/74 06 032

Pogledajte mini sajt kako izgleda alabai montenegro odgajivačnica srednjeazijskih ovčara.

Izgleda potpuno kao samostalni sajt sa simptaičnom galerijom, što moramo priznati je bitna stavka u predstavljanju svojih ljubimaca.

Sve to, i besplatno ažuriranje svakih 2 ili više meseca možete dobiti po veoma povoljnoj ceni.

Kontaktirajte nas i videćete da ćete za dan, dva imati svoju prezentaciju na internetu!

Pošalji "Mini sajtovi na domenu mojpas.rs" na Facebook Pošalji "Mini sajtovi na domenu mojpas.rs" na Google Pošalji "Mini sajtovi na domenu mojpas.rs" na My Yahoo! Pošalji "Mini sajtovi na domenu mojpas.rs" na Live Pošalji "Mini sajtovi na domenu mojpas.rs" na MySpace Pošalji "Mini sajtovi na domenu mojpas.rs" na Twitter Pošalji "Mini sajtovi na domenu mojpas.rs" na Digg Pošalji "Mini sajtovi na domenu mojpas.rs" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari