Odlomak iz dnevnika - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Kristijan40

Odlomak iz dnevnika

Oceni ovaj blog
25. juli 2009

Sinoć sam opet šetao (sam). Bilo je divno veče, baš letnje. Razmišljam. Ko sam? Gde sam? Naprežem svoje vijuge. Bez rezultata. Misli se gube. Ima me svuda i nema me nigde (u mislima). Prolaze ljudi, deca trče okolo, penzioneri sede na klupama i ako je već bilo jako kasno (oko 24 h). Dnevna galama se polako stišala, sve je mirno. Čuje se muzika iz kafića, lagana. Sedam na klupu. Palim cigaretu. Osećam se glupo, bezveze. Ne kapiram. Šta se to dešava samnom. Ustajem sa klupe i bacam cigaretu u obližnjoj korpi za odpadke. Prolazim pored jednog kafića. Bašta je puna. Zamišljen sam. Nakon 50 metara laganog hoda, zvoni mobilni. Prijatelj - " Hajde, vrati se nekih 30-tak koraka nazad i svrati na piće". Nije mi do pića, ali, vratio sam se. Bio je u društvu sa novom devojkom. Razvila se neka nebitna tema, ali dobro je. Bar sam odvratio sebe od izgubljenosti.
Ipak, na kraju, ostaju samo prijatelji. Sve drugo je laž.

C)2009 Christian Forty

Pošalji "Odlomak iz dnevnika" na Facebook Pošalji "Odlomak iz dnevnika" na Google Pošalji "Odlomak iz dnevnika" na My Yahoo! Pošalji "Odlomak iz dnevnika" na Live Pošalji "Odlomak iz dnevnika" na MySpace Pošalji "Odlomak iz dnevnika" na Twitter Pošalji "Odlomak iz dnevnika" na Digg Pošalji "Odlomak iz dnevnika" na del.icio.us

Ažurirano 14.03.2010. u 00:44, autor: Kristijan40

Kategorije
Priče iz života

Komentari

1. Bubyly (avatar)
    Ipak,na kraju, ostaju samo prijatelji.Sve drugo je laž.

Da li si siguran da nema lažnih prijatelja? ISKRENA LJUBAV je jedini pravi prijatelj...samo je treba pronaći ili će doći sama,a kada se tako nešto desi treba je gajiti do bola!
  2. nesons (avatar)
    nisi se valjda razveo?
  3. Kristijan40 (avatar)
    Citat Original postavio Bubyly
    Da li si siguran da nema lažnih prijatelja?
    Lažni prijatelji, nisu prijatelji. Naša je greška ako ih smatramo prijateljima.
    Prave ljubavi su zaista retke i .... blago onome ko ih zaista ima.
  4. Kristijan40 (avatar)
    Citat Original postavio nesons
    nisi se valjda razveo?