Neka dan ne čeka - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

* * * * * nl

Neka dan ne čeka

Oceni ovaj blog
Od jutros neka me milina obliva, neka se ljubav u srce ušuškala. Sve vidim drugim očima…na jednu poruku prijatelja
"Neka dan ne čeka"…ko plima ljubav se izlila na sve nas a i šire, na zemlju, našu postojbinu:*

A ovako je počelo:

Neka dan čeka, čekala sam i ja njega hahahahhaaaaaaaa do jutra, hahahahahaaaaaaaaa
Od jutros nešto za mikro-ljub volim više Zemlju i sve na njoj što jeste...

Pogledajte što je lepa, tako izuzetna, jedinstvena neponovljiva sa bojama života, ljubavi i pesme. Da imam napisala bih joj himnu…možda neko to i učini u ovom danu zaboravljenog sunca, jeseni oblacima zaogrnuta.

Pogledaj je što je lepa, dohvatila bih je nežno, od priljavštine očistila, izglancala *

popravila zaprljane vode, posečene šume....

Sve izvore bih ukrasila, sve šume obnovila, sva mora bez prljavštine morskom svetu vratila…

Tužna će naša pokoljenja biti ako ništa ne činimo ...
bez borbe se predamo!*

Oskrnavljeno popravimo, molitvu pokajanja izgovorimo, pesmu joj komponujemo i svi se potrudimo da joj pravu važnost damo*

Pa da počnemo sa ljubavlju!
Dobro jutro Zemljo, dobro jutro prijatelji,
dobro jutro deco, dobro jutro usamljeni, uplašeni, razočarani...
svi smo deca naše majke Zemlje... nismo sami!

Uičinimo da našoj deci ostavimo lepotu, ljubav i čistotu !

ps. korektura LjiljaMMM*

zahvaljujem!

Pošalji "Neka dan ne čeka" na Facebook Pošalji "Neka dan ne čeka" na Google Pošalji "Neka dan ne čeka" na My Yahoo! Pošalji "Neka dan ne čeka" na Live Pošalji "Neka dan ne čeka" na MySpace Pošalji "Neka dan ne čeka" na Twitter Pošalji "Neka dan ne čeka" na Digg Pošalji "Neka dan ne čeka" na del.icio.us

Ažurirano 05.11.2009. u 13:11, autor: pely

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. pely (avatar)
    Zahvalna mojoj virtualnoj prijateljici MMM LJILJI za nesebičnost, podstrek.... i još koječega između redova...

2. LJILJA MMM (avatar)
    Evo je Pely.......čista i umivena

Pa onda bude ovakva

I ovakva

I na kraju.........ovakva

Ah.....bila mi je čast pružiti malenu pomoć prijatelju
  3. pely (avatar)
    Hvala Ljiljo, za podršku, za okupanu Zemlju i za svaki kamičak koji svoju priču priča
  4. bracaco (avatar)
    Divan spoj osecanja i boja :)
  5. djurdja5 (avatar)
    Čuvajmo našu Zemlju svi.

6. gagili48 (avatar)
    Pely, prelep i inspirativan blog...
    Toliko me inspirise da razmisljam da napisem jednu pesmu veceras o nasoj zemlji...

Nece biti previse?
    Ma kakvi...sta je to previse?
  7. pely (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
    Pely, prelep i inspirativan blog...
    Toliko me inspirise da razmisljam da napisem jednu pesmu veceras o nasoj zemlji...

Nece biti previse?
    Ma kakvi...sta je to previse?
    Mislila sam da bi neko pesnik kao ti sa lakoćom i lepotom odu Zemlji lako sročio!

Hvala
  8. pely (avatar)
    Čuvajmo našu Zemlju svi.
    & Djurdja, tako je čuvajmo je, volimo je !

9. pely (avatar)