Posveceno njemu.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Cekajuci svoje spasenje............

Posveceno njemu....

Oceni ovaj blog

Svi mi smo imali nekog posebnog od rodbine koga smo jako voleli,i ko je ostavio dubok trag na nase vaspitanje i poglede na svet.U mom slucaju to je bio moj deka.Neverovatno da sto covek vise i vise stari,to sve vise i vise hvata sebe kako lici na tu osobu.Danas su mi misli lutale ka njemu,poput nezadrzive bujice osecanja,ali i ljutnje,zbog toga sto je otisao.Zauvek ces biti u mom srcu,bio si mi vese otac od rodjenog oca.Nadam se da me posmatras odozgore,i da si ponosan na mene.

Tvoj unuk.

Pošalji "Posveceno njemu...." na Facebook Pošalji "Posveceno njemu...." na Google Pošalji "Posveceno njemu...." na My Yahoo! Pošalji "Posveceno njemu...." na Live Pošalji "Posveceno njemu...." na MySpace Pošalji "Posveceno njemu...." na Twitter Pošalji "Posveceno njemu...." na Digg Pošalji "Posveceno njemu...." na del.icio.us

Ažurirano 02.11.2009. u 11:03, autor: Romanticus

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zeljena (avatar)
    ...prelepa emocija...prelepo secanje...i da znas da gleda on tebe...i sigurna sam da je veoma ponosan na tebe...jer retki su takvi kao ti...
    Ljubi te tvoja drugarica
  2. LJILJA MMM (avatar)
    Da........uvek postoji neko, ko nije ni otac ni majka, i ko je poseban.Kako godine idu, uvidjamo sličnosti.....to saznanje nas ispunjava ponosom, jer nije mala stvar ličiti na posebnu osobu.....
  3. little friend (avatar)
    Da, svako od nas ima neku takvu osobu, ali je ne posmatra na taj način! A počne tek onda kad je izgubi!!!
    XXXXXXXX
  4. gagili48 (avatar)
    Sigurna sam prijatelju da te cuva kao sto ti cuvas secanje na njega i da je na tebe ponosan...
    Zaista su retki takvi kao ti ...emotivno, kako ti to umes
  5. REVELIN (avatar)
    Sigurna sam da je uvek tu negde,jer i ovaj tekst je
    dokaz,da te još uvek putevima svog duha,vodi
  6. lunao (avatar)
    izvini............
  7. Jennifer Jennin (avatar)
    eh, da te malo nasmijem...tvoja ljubav govori da je bio divan tvoj deka...a nedavno je otišla i moja voljena baka...mnogo sam je voljela!
    Tako mnogo mi nedostaje!
    .tako divni, njih dvoje, šta misliš...mogu li se sresti ..gore?