Prvi u jedanaestom mesecu - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

srna4

Prvi u jedanaestom mesecu

Oceni ovaj blog
Još jedan Prvi novembar. Skoro sam i zaboravila da sam do današnjeg dana neke godine još imala nadu.
A onda sam sve prekinula, jednom rečenicom i naravno .... telefonom, znaš da drugačije ne bih mogla.
Nisi rekao ni reč, skamenio si se i dvadeset sledećih dana živeo na Džeku i ... infuziji.
A onda si me izbrisao ! Kobajagi, šatro, fora... ali zvanična istina !
Ja... ne umem ti reći... dvadeset sledećih dana sam se nadala i čekala, zamisli , JA čekala! I nisam se više nadala samo sam plakala, istinski .
Više se ne nadam , još uvek se opraštam od tebe, i volim sve device i sve Gorane ovoga sveta. A i tebe !

Pošalji "Prvi u jedanaestom mesecu" na Facebook Pošalji "Prvi u jedanaestom mesecu" na Google Pošalji "Prvi u jedanaestom mesecu" na My Yahoo! Pošalji "Prvi u jedanaestom mesecu" na Live Pošalji "Prvi u jedanaestom mesecu" na MySpace Pošalji "Prvi u jedanaestom mesecu" na Twitter Pošalji "Prvi u jedanaestom mesecu" na Digg Pošalji "Prvi u jedanaestom mesecu" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. REVELIN (avatar)
    Ne znam zašto mi je ova priča poznata
    ...svako ima neki svoj prvi nekog meseca ,neke godine...nekog čekanja,i nekog imena ....kojeg više
    ne želim ni da se sećam.....oslobodi se kaveza
  2. Isus33 (avatar)
    Kakva koincidencija. I ja sam Goran, pa još i djevica.
  3. gagili48 (avatar)
    srna, ja nisam Goran ali sam devica... Tacno, svako ima neko secanje...
  4. dusan jovic 95 (avatar)
    Ko zna koga ce ti doneti neki buduci prvi....
  5. miwka (avatar)
    Više se ne nadam , još uvek se opraštam od tebe

lep poetski zapis,Srna......

6. lejla.al.dbuni (avatar)
    Kod mene je to treci u desetom mesecu..
    Samo pretrenem,dusa mi se skameni,a srce pretvori u led..
    Uvek pomislim da cu umreti..a ponovo(po koji put vec?)prezivim..
    Valjda je tako odlucio Onaj "odozgore"..
    Veoma lep zapis,Srna,potpuno ga razumem..
  7. srna4 (avatar)
    ХВАЛА вам ПРИЈАТЕЉИ драги, да немамо истих емоција, не би се сретали и препознавали на овоме месту:
    И да додам ЕПИЛОГ> Некако знам, сигурна сам, да сам ја победила, и себе и њега, била јача и ... није ми жао, поносна сам!
    Свима велики:: цмок2:
    Ažurirano 02.11.2009. u 21:12, autor: srna4