Razvucem osmeh i bas me briga !!! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Girl_From_Paris

Razvucem osmeh i bas me briga !!!

Oceni ovaj blog
Kroz zivot treba ici samo pozitivno,sa osmehom!!!! Provereno!!! Cak i kad vam nije do smejanja i zabave,nasmejte se i uzivajte u zivotu!!! Sad i kad sam tuzna i kad mi nije ni do cega,nadjem razlog da se nasmejem,uzivam ili jednostavno oraspolozim sebe... JER U ZIVOTU TREBA UZIVATI,U SVAKOM NJEGOVOM MOMENTU!! Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

"Zivot ide dalje,zivot brzo prolazi..."

Prilog 237

Pošalji "Razvucem osmeh i bas me briga !!!" na Facebook Pošalji "Razvucem osmeh i bas me briga !!!" na Google Pošalji "Razvucem osmeh i bas me briga !!!" na My Yahoo! Pošalji "Razvucem osmeh i bas me briga !!!" na Live Pošalji "Razvucem osmeh i bas me briga !!!" na MySpace Pošalji "Razvucem osmeh i bas me briga !!!" na Twitter Pošalji "Razvucem osmeh i bas me briga !!!" na Digg Pošalji "Razvucem osmeh i bas me briga !!!" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. smeđooka vodolija (avatar)
  2. srna4 (avatar)
    Skroz si u pravu, ali se baterije brzo troše pa uzalud pritiskam dugme zvano Osmeh !
  3. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    da je nekih substanza koje stimulishu ishlo bi to tako.............radujem se ali znam i zaplakati.......i to je ok
  4. gagili48 (avatar)
    Citat Original postavio srna4
    Skroz si u pravu, ali se baterije brzo troše pa uzalud pritiskam dugme zvano Osmeh !
    U pravu si za baterije, evo upravo napisah da ih ponovo punim...