Zaljubljena porodica - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

mikole

Zaljubljena porodica

Oceni ovaj blog
Moja cerka koja ima 18 godina napokon je nasla princa na belom konju. Zaljubljeno dete, niti jede, niti spava. "Skola, sta to bese, ja sam u oblacima". Razumem je mada malo strahujem da se ne razocara, ali cutim i pustam je da prica kad joj se prica, da cuti kad za tim ima potrebu.
Moj sin od 13 godina, bilo dete na ekskurziji . Kad je doso vidim nesto se umudrio, nekako promenilo. Sinoc dok se cerka sprema za sudar, sin onako stidljivo sagnute glave prosaputa:" Nije samo seka zljubljena i ja sam se smuvao na ekskurziji"
Zacudjeno sam ga pogledala a onda prasnula u smeh (tek tada sam shvatila koliko je moja beba porasla). Zamislite moj mali sin pa se smuvo. Pitam ga kako to mislis smuvo, a on kaze "malo smo presali a malo se ljubili"
Jutros povedem svog macka u setnju. Pada ova sumorna kisa a on bi napolje a ne bi. Krene pa se vrati. I onda ugleda ljubav svog zivota. Lepu sivu macku. Ona dodje do njega i stade se maziti sa njim. A on sav vazan grubijan scepao pa ne pusta.
Zaljubljena cerka,zaljubljen sin pa cak i macak, sta je ovo ljudi, jos nije doslo prolece. U mojoj porodici sve nesto naopako, u sred zime cveta ljubav.

Pošalji "Zaljubljena porodica" na Facebook Pošalji "Zaljubljena porodica" na Google Pošalji "Zaljubljena porodica" na My Yahoo! Pošalji "Zaljubljena porodica" na Live Pošalji "Zaljubljena porodica" na MySpace Pošalji "Zaljubljena porodica" na Twitter Pošalji "Zaljubljena porodica" na Digg Pošalji "Zaljubljena porodica" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Samo neka cveta.......lepota života
  2. Gost 36589 (avatar)
    nema lepseg proleca nego cvetanja u porodici :)
  3. REVELIN (avatar)
    Ljubav je za svako godište i za svako godišnje doba .
  4. cy3a (avatar)
    зар то није дивно, заљубљени у ово суморно време па им цео живот леп... нека уживају