Rupa bez dna - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Freiya

Rupa bez dna

Oceni ovaj blog
Bas bi bilo super kad bi svako mogao da napravi neku rupu i da u nju ubacuje sve sto mu smeta, sve sto mu se ne svidja, sto ga nervira, sve negativno sto se nakupi u toku jednog sata, dana, nedelje, meseca, godine. A da pri tom rupa nema dno, pa ne moramo da se brinemo dal cemo je prenatrpati, nego se sve to negativno ubaci i prosto nestane...
Pa, posto takve rupe nema, onda eto neka danas ovaj blog bude moja rupa...

I da pocnem:

- bila sam previse lenja prosle nedelje
- ne mogu da dodjem do uverenja da sam zavrsila master studije
- zbog toga ne mogu da upisem specijalisticke
- upis za specijalisticke traje samo do kraja ove nedelje
- opet danas nista korisno nisam uradila
- moram da se svadjam sa majstorima za plakar koji su lose postavili
- danas sam kao na pokretnoj traci, a ne mogu da pokrenem
- ova nedelja umesto da bude opustena i lagana je postala katastrofalna
- ne mogu vise da slusam moje o tim specijalistickim studijama
- ja cak i ne zelim da ih upisem
- mnogo me nervira ona zena sto se javlja za informacije povodom specijalistickih
- svi me nerviraju
-...
Hmmm mozda mi ovaj dan i nije bas najbolji. Ne osecam se bas nesto mnogo lepse sto sam sve to stavila u svoju rupu, moguce jer problemi i dalje ostaju tu. Nisu nestali...Mozda je ipak potrebno pozabaviti se njima...

Pošalji "Rupa bez dna" na Facebook Pošalji "Rupa bez dna" na Google Pošalji "Rupa bez dna" na My Yahoo! Pošalji "Rupa bez dna" na Live Pošalji "Rupa bez dna" na MySpace Pošalji "Rupa bez dna" na Twitter Pošalji "Rupa bez dna" na Digg Pošalji "Rupa bez dna" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Kristijan40 (avatar)
    drago dete, svoje loše osećanje (neuspehe), nisi bacila u rupu već na površini vode...ništa nisi postigla.
  2. Say it right (avatar)
    Kako to ne mozes specijalizaciju ako si master?
    To mu dodje na isto ali nije!
    Ma, resavaj ti jedno po jedno, polako!!!
  3. Freiya (avatar)
    Teoretski mogu a prakticno ne- jer jos uvek nisam dobila uverenje, grci nisu upoznati sa terminom hitno