Švalerka - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Kristijan40

Švalerka

Oceni ovaj blog
Sedim ispred računara, kao i svakog jutra, pijem svoju vruću jutarnju kafu, pod uslovom da je kafe kuvarica donese dovoljno brzo, i da se ne ohladi, nameštam se tako da kičma bolj priđe naslonu stolice, jer me bubreg boli ovih dana samo tako. Prelistavam poštu, čitam novine i čekam da me radni dan ponese...

...u tom trenutku upada kolega, sav izbezumljen. U ruci drži mobilni telefon. Čini mi se kao da duhovi izlaze iz njega...

-Vidi! - povikao je on; - zajebo sam stvari do daske,
-Kako?- pitam ja njega; -crkla baterija, ili si ga ispustio??
-Ma ne to. Vidi poruku koju sam poslao. - odgovara kolega i pruža mi njegov telefon.

Uzeo sam telefon i čitam poslednju poruku. “Vidimo se tu i tu u toliko i toliko...srce..”, i tako dalje...

-Lepa poruka! -kažem; -ništa loše?
-Kako bre ništa loše, pa poslao sam je svojoj ženi a ne prijateljici sa kojom sam se trebao sresti. -rekao je on sav uplašen
-A to? Pa šta ćeš sada da radiš? - pitao sam ga uz osmeh
-Pa to sam ja došao tebe da pitam?
-Mene?- sa čuđenjem sam ga pogledao ?!?
-Jel možeš da je obrišeš nekako iz njenog telefona, mislim nekom drugom porukom?

Ja se nasmejao, al njemu nije do smeha.Čovek ubledeo, ohladio se, uspaničio. Oženjen, dvoje dece, super...Rekoh mu:

-Vidi, može da se obriše ali je malo komplikovano, mislim “drugom” porukom. Ali evo šta ćemo da uradimo.Kada si poslao poruku?
-Evo sada. - odgovorio je kolega

Uzeo sam svoj telefon, sakrio broj i napisao poruku njegovoj ženi sledeće sadržine:

OBAVEŠTENJE MTS; MTS OBAVEŠTAVA KORISNIKE DA JE U MREŽI PRIMEĆEN VIRUS, VIRUS SE PRENOSI SMS PORUKAMA A MANIFESTUJE SE PRIMANJEM PORUKA TUĐIH KORISNIKA, MOLIMO VAS DA ISKLJUČITE TELEFON I DA ODNESETE SERVISERU RADI ČIŠĆENJA VIRUSA.

07:30h
27.10.2009
MONDO-WAP
portal mt:s-a
http://wap.mts
064.telekom.rs
Pošiljalac
mts

....e sad ako upali – upali.

Pošalji "Švalerka" na Facebook Pošalji "Švalerka" na Google Pošalji "Švalerka" na My Yahoo! Pošalji "Švalerka" na Live Pošalji "Švalerka" na MySpace Pošalji "Švalerka" na Twitter Pošalji "Švalerka" na Digg Pošalji "Švalerka" na del.icio.us

Ažurirano 14.03.2010. u 00:46, autor: Kristijan40

Kategorije
Priče iz života

Komentari

1. dusan jovic 95 (avatar)
    Ti si pravi mali
    I svaka cast ako upali,nije valjda ta supruga toliko
  2. smeđooka vodolija (avatar)
    sumnjam da će upaliti...
  3. DUNJA W (avatar)
    Haha,molim te napisi nam da li vam je upalila ta ideja....A zasto se nije setio,pa poslao zeni jos jednu poruku kako je se uzeleo,pa joj zakazao sastanak,zar to ne bi bilo uverljivije,a i lepo i prijatno iznenadjenje za nju....Tesko ce mu proci ovo o virusima,jos kad se u sevisu slatko nasmeju kad im donese telefon....
  4. LJILJA MMM (avatar)
    hahahahaha
    Znaš šta.......meni svašta pada na pamet, ali ovako nešto teško hahahaha
  5. gagili48 (avatar)
    Zaista zanimljiva ideja samo...providna... Ali, ko zna? Mozda je i uspela...
  6. EuReKa44 (avatar)
  7. bracaco (avatar)
    Samo da i zena nema isti virus pa da dobije i on poruku slicnog sadrzaja :)
  8. branaaa (avatar)
    e, a kako se sakrije broj kada saljes sms? to bi mi bas znacilo...
  9. Say it right (avatar)
    Kako ste se samo setili, ccc...
  10. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    -Kako bre ništa loše, pa poslao sam je svojoj ženi a ne prijateljici sa kojom sam se trebao sresti. -rekao je on sav uplašen!

ima covjek dvije zene jednu rodjenu jednu malo manje rodjenu + sav je uplasen!?

pa dobro-...........:per::dash:
  11. pely (avatar)
    Mislim da nije loše da izađe i izvede svoju dragu, svoje ženče na neko pićence ili ... možda i refrešira ljubav...



Pitam se da li je upalio "VIRUS" hahahahahahahaaaaaa !
    ili počinje novi rat