voljeti... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

bojana_rock_queen

voljeti...

Oceni ovaj blog
Više je za žaljenje onaj koji zbog pameti izgubi ljubav, nego onaj koji zbog ljubavi izgubi pamet." (B.Knežević)

"Voljeti znači u tuđoj sreći naći svoju sopstvenu." (K.Lajbnic)

"Ljubav je jedna strast koja neće da zna ni za prošlost ni za sadašnjost." (Balzak)

"Ljubav je najjača od svih strasti, jer istovremeno zahvata i glavu i srce." (Volter)

"Ljubav nije nikakva zagonetka, jer smo je već sto puta riješili. Naprotiv, ona je zgodna odgonetka, koju svaki put ponovo zamrsimo,da bi smo uživali u njenom rješavanju."

"Ljubav ! Čitava knjiga u jednoj riječi, cijeli okean u jednoj suzi, sedam nebesa u jednom pogledu, vihor u jednom uzdahu, grom u jednom dodiru, hiljadu godina u jednom trenu." (Tuper)

"Najbolji nacin da se čovjek osjeti živ je - voljeti. Čovjek je rođen da voli i da stvara." (Marlon Brando)

"Nema te poezije koja bi mogla da se vine do onih visina do kojih dopire ljubav." (R.Tagore)

"Povjerenje je najljepši cvijet ljubavi."

"Postoji samo jedna sreća u životu, a ona se sastoji u tome da čovjek voli i da bude voljen." (Žorž Sand)

"Prava ljubav jeste najčistija od svih vjera."

"Prava ljubav koja počiva na plemenitim motivima, traje vječno, čini vas lijepim i u starosti." (P.Ovidije)

"Samo je poštovanje nesto veliko. Samo je ljubav nešto snažno." (Z.Simon)

"Svesti čitav svemir samo u jednu osobu - to je ljubav." (V.Igo)

"Suština ljubavi je u tome, što mi uživanje voljene osobe smatramo svojim a svoje njenim." (G.E.Lesing)

"Treba malo da međusobno ličimo, da bismo se mogli shvatiti, ali treba i da se razlikujemo, da bismo se mogli voljeti." (Pol Zeraldi)

"Prvi poljubac se ne daje usnama, već očima." (O.K.Bernhard)

Pošalji "voljeti..." na Facebook Pošalji "voljeti..." na Google Pošalji "voljeti..." na My Yahoo! Pošalji "voljeti..." na Live Pošalji "voljeti..." na MySpace Pošalji "voljeti..." na Twitter Pošalji "voljeti..." na Digg Pošalji "voljeti..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. bracaco (avatar)
    Toliko mudrih misli na jednom mestu, evo da dodam jednu
    '' koga ne mozes nauciti da leti nauci ga da brzo pada'' F.N. :)
  2. gagili48 (avatar)
    Draga, iste misli ja imam na jednom mestu...
  3. bojana_rock_queen (avatar)
    Citat Original postavio bracaco
    Toliko mudrih misli na jednom mestu, evo da dodam jednu
    '' koga ne mozes nauciti da leti nauci ga da brzo pada'' F.N.
    bracaco
  4. bojana_rock_queen (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
    Draga, iste misli ja imam na jednom mestu...
    jooooj
    koja slucajnost
  5. збуњен (avatar)
    Ako uspem sve ovo da naucim napamet, svaka moze biti moja, ovo moze biti opasno znanje
  6. Anita214 (avatar)
    Više je za žaljenje onaj koji zbog pameti izgubi ljubav, nego onaj koji zbog ljubavi izgubi pamet." (B.Knežević)

Svaka cast....lepo receno.... ;-)