My secret life

Juce...Krecu poznati taktovi Oliverove pesme ''Sto to bese ljubav''.moja sestra plese prvi svadbeni ples sa svojim muzem...Srce mi je puno ponosa,ja sam je odgajila,dosta je mladja od mene...U sebi se molim da bude srecna,da u ljubavi i sreci docekaju decu i unucice,da ostare zajedno....Meni nije uspelo...I ne verujem da cu ikada imati priliku da pokusam ponovo na taj nacin...

Zvuci romanticne melodije prizivaju NJEGOV lik...Volela bih da je tu,da zaplesemo zajedno,da se naslonim na njegovo rame,prepustim sigurnosti njegovog zagrljaja i da uzivam u trenutku...Ponesena muzikom i emocijama saljem mu sms poruku...A kasnije u toku veceri zovem ga i pricamo dugo....I svaki put kada krene neka melodija koja me podseti na njega,uhvati me ceznja da bude tu.Ali to nije moguce,on je my secret life...

Sama sam pristala na to,nisam ni slutila da cu ga zavoleti toliko da pozelim jos...A sada zelim sasvim obicne stvari koje ne mogu imati u nasem gradu:setnje s rukom u ruci,ispijanje kafice u basti nekog kafica,ples...Da ga pokazem svima,da kaze da sam njegov izbor ja,da uzivamo u druzenju sa prijateljima,njegovim i mojim...Ali kada zamislim sve te price koje bi nas pratile,zgrazavanje ljudi zbog razlike u godinama,stid moje dece,mislim da bi nas to unistilo,da ne bi izdrzali...I divim se parovima koji se hrabro bore za svoju ljubav,protiv predrasuda okoline...Navijam za njih i ''branim ih'' kada cujem zlobne komentare...Zasto ljudi ne mogu da shvate da neke parove pokrece i ljubav,a ne samo interesi?Da nije sve crno i belo,da postoje i nijanse?I da treba pustiti ljude da zive svoje zivote kako zele,ako ne ugrozavaju druge...Svoje javne,a ne tajne zivote....
GLASAM ZA LJUBAV!



 
ljubav po svojoj prorodi treba da olakša život, učini ga lepim i sretnim za sve koje svojim plamenom zahvati........a ne da ga oteža i uništi ........ovako sam ja shvatila tvoj tekst :zag::zag:
 
ad572bab75.jpg


Bori se za ono, ISE, do čega ti je stalo..ako veruješ u to i...pusti svet neka živi svoj život...a ti gledaj svoj

:klap::cmok::bye:
 
Ljljo i ja razmisljam puno puta na isti nacin...I lomim se cesto da li vredi ljubav koja te u isto vreme cini srecnim i nesrecnim...Koja te ponese u visine i baci na zemlju...I u isto vreme imam i mnogo i malo...Naucila sam da zivim sa tim i da uzivam koliko mogu...Slusala sam pesmu Leonarda Cohena i ona me asocirala na moj trenutni status...Koji prihvatam,ali zelim da se promeni...
Hvala ti na komentaru draga...
 
Ljubav ne poznaje granice i ruši sve barijere.Kad su nam data osećanja,nije rečeno u kojim godinama,već za ceo život.:)....a,ona kad su prava ne poznaju interesa.
Setih se Markesa ..."dokazivao bih ljudima koliko greše kada misle,da prestaju da se zaljubljuju kada ostare,a ne znaju da su ostarili,kada prestanu da se zaljubljuju"

Želim ti svu snagu ovog sveta koja ti je potrebna,da sačuvaš svoju ljubav....jer je toliko dragocena da zavredjuje :heart:,i da se zajedno sa njim raduješ sestrićima ;)


 
REVELIN;bt53033:
Ljubav ne poznaje granice i ruši sve barijere.Kad su nam data osećanja,nije rečeno u kojim godinama,već za ceo život.:)....a,ona kad su prava ne poznaju interesa.
Setih se Markesa ..."dokazivao bih ljudima koliko greše kada misle,da prestaju da se zaljubljuju kada ostare,a ne znaju da su ostarili,kada prestanu da se zaljubljuju"

Želim ti svu snagu ovog sveta koja ti je potrebna,da sačuvaš svoju ljubav....jer je toliko dragocena da zavredjuje :heart:,i da se zajedno sa njim raduješ sestrićima ;)




Hvala draga Rev na divnim recima podrske...:heart:Bilo bi lepo da se tvoje reci obistine...
A na Markesove misli mogu dodati samo:Cemu zivot bez ljubavi?

Hvala na ovoj lepoj pesmi,celo prepodne slusala sam Leonardove pesme...
 

Back
Top