Znam da.. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

strelica66

Znam da..

Oceni ovaj blog
Znam da svako na blogu moze da pise ono sto zeli. Ali, cini mi se da retko ko dotaktne iole ozbiljniju, ili bar provokativniju temu.
Sad sam procitala par takvih tekstova i prijatno se iznenadila, ostavivsi komentare.

Pošalji "Znam da.." na Facebook Pošalji "Znam da.." na Google Pošalji "Znam da.." na My Yahoo! Pošalji "Znam da.." na Live Pošalji "Znam da.." na MySpace Pošalji "Znam da.." na Twitter Pošalji "Znam da.." na Digg Pošalji "Znam da.." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sunceva svetlost (avatar)
    Drago mi je da je to još neko primetio!
  2. strelica66 (avatar)
    I meni je drago da je to jos neko primetio, doduse samo sunceva svetlost, ali i to mi daje nadu.
    Iako sam nova, nije mi trebalo puno da snimim situaciju.
    Pozz Sunceva svetlost!
  3. sunceva svetlost (avatar)
    Sunceva svetlost ti šalje otpozdrav! A i to što si primetila sušta je istina, nemoj da te išta začudi!!! Provokatori na sve strane, ali umeju i oni nekada da se uozbilje (uglavnom ako su isprovocirani), pa se i nešto iskreno i pametno može čuti!
  4. strelica66 (avatar)
    Verujem. Mada mislim da nije stvar u tome da moras nekoga da isprovociras bukvalno, samo temom.
    Uglavnom, sun light, dajes mi nadu.
    Sve najbolje u Novoj godini.
    Prvo zdravlje. Znam da zvuci gerijatrijski, ali stvarno je vazno.
  5. sunceva svetlost (avatar)
    [B]Ne zaista si u pravu. Zdravlje na prvom mestu!!!!!!!!!!!!!!!!!
    I ja tebi želim sve najbolje u ovoj tek pridošloj godini, i naravno, na prvom mestu zdravlje, a potom onaj najčistiji i najiskreniji vid ljubavi koji je pokretač svega u životu!!! Pozdrav!!! :lol: :lol: :lol:[/B]
    Ažurirano 01.01.2008. u 05:16, autor: sunceva svetlost (greške pri pisanju)