IMA LI OVOGA KOD NAS - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

parker 71

IMA LI OVOGA KOD NAS

Oceni ovaj blog
Evo nekih pitanja iz opste kulture upucenih prosecnim gradjanima nekoliko drzava:

Prvo Amerikanci:

A sad Britanci...

I Nemci

Mora i mali komentar... bilo je smesno i zanimljivo... Ipak, mozda su tamo svi glupi, a
mozda su ceo dan trazili dok ne nadju bas ovakve mentole... mislim, ko ne zna koliko
strana ima trougao i takve gluposti... A mislim da nam ovako slicno funkcionisu recimo
ispitivanja javnog mnjenja pred izbore ili tako neke slicne vazne stvari... Mislite o tome...

Pošalji "IMA LI OVOGA KOD NAS" na Facebook Pošalji "IMA LI OVOGA KOD NAS" na Google Pošalji "IMA LI OVOGA KOD NAS" na My Yahoo! Pošalji "IMA LI OVOGA KOD NAS" na Live Pošalji "IMA LI OVOGA KOD NAS" na MySpace Pošalji "IMA LI OVOGA KOD NAS" na Twitter Pošalji "IMA LI OVOGA KOD NAS" na Digg Pošalji "IMA LI OVOGA KOD NAS" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. gost 151384 (avatar)
    sve sam to gledala..pa ja ne volim generalizacije..ali nekad je zgodno generalizovati hehehe
  2. parker 71 (avatar)
    ok, slazem se u potpunosti. ne volim ni ja da generalizujem. a ovo generalizovanje nije sluzilo da mi saznamo nesto o njima nego pre da saznamo nesto o sebi...
  3. Petar BSK (avatar)
    ipak su amerikanci najgluplji....
  4. Petar BSK (avatar)
    Citat Original postavio Petar Borcha
    a da da ne zaboravimo i Hrvate
    .....
  5. parker 71 (avatar)
    brate, zaboravljas da i oni mogu snimiti isto to o nama. a kec iz rukava da im bude zika obretkovic... nije to poenta
  6. nikadvise90te (avatar)
    Слатко сам се исмејаоооооо, одлично
  7. Kristijan40 (avatar)

Neznanje boooliiii, i to mnogo.
  8. parker 71 (avatar)
    proverite malo i ovde
    ako neko pozeli da upadne, pozeljno je da i on malo zasmejava ostale

ovo sam napisao za one koje zanima 'smesna strana istorije'...
    Ažurirano 26.10.2009. u 14:41, autor: parker 71
  9. aka973 (avatar)
    ...ljudi se verovatno i zbune kad im se upere kamera i mikrofon u lice..
    onako iznenada,na ulici..
    svako je zaokupljen svojim mislima...
    ja se iskreno u tom momentu mozda ne bih setila ni kako se zovem...
    ima tu svega pomalo....
  10. Миле саКлисе (avatar)
    Кене ми смо били повлаштени да можемо да знамо нама небитне ствари, јебешга тога ће бити све мање и мање мада ми волимо да знамо нема небитне ствари и податке ,битне заборавимо брзо.

Када сам имао неких 12 година, давне 1983 ,био сам са бабом и дедом у Хракањ бањи у Маџарској , около све мали Маџари и један Пољак моје годиште ,њега сам једино разумео а и он мене па се здружишмо,пала прича о државама нашим и он ми издекламује све репупблике покрајине главне градове и пола историје СФРЈ а и Србије. Потом ме упита шта знам о војводствима Пољским? Посрамио ме. Ја нисам знао ништа о њима осим да је Варшава глави град и још пар чињеница из другог светског рата.
    Рекох му да о Пољској учимо догодине.
    Био сам тада најбољи ђак школе
    Ažurirano 25.10.2009. u 21:52, autor: Миле саКлисе
  11. nesons (avatar)
    Nisam gledao snimke, ali znam sta se pokusava reci...
    Mi smo u grupi drzava gde zive ljudi koji su najpametniji i najbolji na svetu celom pa nam svi izgledaju glupi ali stvarnu sliku vidite kada upoznate i druge ljude tj. iz tog sveta.
    Ziveci toliko godina zatvoreni i slusajuci pricu kako su nasi strucnjaci, doktori, naucnici i sl. najbolji... skontamo da smo narod br.1 ali zapitajte se koliko ljudi na planeti ima i ko kolo vodi pa onda pogledajte koliko nas ima i kako znamo da igramo.
  12. parker 71 (avatar)
    da... ovih par komentara mnogo bolje nam govore sta treba shvatiti...
  13. Lara08 (avatar)
    Nikada necu zaboraviti dve devojke od po 18-20 godina koje ulaze u kes taksi u sred Beograda.
    Prvo pitanje je na kom polu zivi Deda mraz. One nesto razmisljaju i dobijaju pomoc podpitanje "Koliko pola ima Zemlja" Njihov odgovor je 4 (CETIRI)
  14. Nemesis (avatar)
    Pa dobro,ne moze ovo da bude generalizacija, ali koliko stranica ima trougao??????????