Sta me snadje majcice... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

red riding hood

Sta me snadje majcice...

Oceni ovaj blog
trt trt trt trt trt

Pošalji "Sta me snadje majcice..." na Facebook Pošalji "Sta me snadje majcice..." na Google Pošalji "Sta me snadje majcice..." na My Yahoo! Pošalji "Sta me snadje majcice..." na Live Pošalji "Sta me snadje majcice..." na MySpace Pošalji "Sta me snadje majcice..." na Twitter Pošalji "Sta me snadje majcice..." na Digg Pošalji "Sta me snadje majcice..." na del.icio.us

Ažurirano 01.01.2010. u 16:18, autor: red riding hood

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
  2. red riding hood (avatar)
    pitam se da li je to neka bolesna fiksacija za majku koju simbolicno prenosi na mene?
  3. LJILJA MMM (avatar)
    ako ne znaš razlog...pitaj njega. U njegovom odgovoru će se sadržati pola odgovora njegove mame
  4. red riding hood (avatar)
    hahaha zasto onda da ga pitam hahahaha
  5. Jennifer Jennin (avatar)
    ženo!!!!!

Olakšaj sebi...odluči se...ili reci da ne možeš to da nosiš
    (ja ne bih pa nek crknu, bože oprosti)
    ili ako si odlučila da nosiš, ne otežavaj sebi...onda ćeš nositi ZBOG NJEGA, jer ga toliko voliš...nema onda loše karme...digneš glavu, srećna što nosiš tu haljinu zbog NJEGA...zaboravi čija je,,,ti si kraljica, to je tvoj dan, PONAŠAJ SE TAKO.

Nije bitno ono na tebi, nego ono u tebi...alo???????
  6. red riding hood (avatar)
    Hvala Ljiljo
    Hvala Jennifer Jennin surovo ali iskreno.
  7. bonamy72 (avatar)
    ....more bre budi cvrsta...volis iskreno svojim srcem a ne nosenjem tudjih stvari, ko te voli i razumece te....a ako nece onda to nije osoba za tebe....pa sta sad treba za ljubav neciju da nosis i tudje gace mozda....e svasta !
  8. Jennifer Jennin (avatar)
    izvini, nisam htjela biti surova, baš, baš sam htjela ti olakšati...okrenuti te na JEDNU stranu, onda je sve lakše

Srećno!
  9. dusan jovic 95 (avatar)
    Kakav je to "muskarac" koji zeli da za svoj dan vencanja udovoljava mami? Tu nesto nije u redu. Gde si ti? Gde je on? Uf,moj dragi bi mi se bolesno zgadio da zeli ili udovoljava mami tako cudne stvari?
    I kako si dosla u tu situaciju? Zar niste prvo o tome trebali popricati vas dvoje a ne da te dovede pred svrsen cin...Jedan savet-gvozdje se ili kuje ili sece dok je vruce
  10. djurdja5 (avatar)
    1.Odnesi haljinu na hemijsko čišćenje, a nakon svadbe ponovo, pa svekrvi nazad... valjda ti svojoj snaji nećeš isto uraditi, pa ti ne treba.
    2.Naravno da žele da ponoviš model njihovog života, sena već pada...samo su se prevarili neće u ovoj crkvi moći videti isti film...života svoga...slutim.
    3.Reci da želiš novu haljinu, koju ćeš kasnije prepraviti za izlaske...buidi nežna u odbijanju.
    4. Kaži da će ti tvoji kupiti kakvu ti želiš venčanicu...možda oni nemaju, pa da skinu izdatak.
    5. Predlog da protivusloviš ako se nije u TOJ haljinu venčalo bar pet pokoljenja tada odbij da se venčaš i ti...jer ovo dva tri generacije ili jedna ne nose dobro vreme-breme...

možda će se neko setiti nečeg boljeg...a da ne bude laž to je važno...
    cmok podrške

11. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    Bejbic a da ti negde 7 dana odputujes nemora niko da zna gde si!? najbolje bi bilo:cmok2: