Sudbina - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Kristijan40

Sudbina

Oceni ovaj blog
Prosipam svoje misli i sećanja na ovu beskrajnu belinu. Ničim ograničen, po prvi put svoj. Po prvi put slobodan, i bez ikakvog stida i srama dozvoljavam čitanje moje sudbine.

Priča bez kraja. Bajka realnosti i komadi istine stopljene u jedno. Ponekad, ponekad se zaista pitam, zašto? Zašto se sve dešava ? Zar sam predoređen da nižem bisere srama, ludosti i promašaja. Lice gubitnika. Referenca lošeg. Ali...navikao sam. Navikao da brojim gubitke i poraze.

Pokrov sudbine i zla kob života gutala je moje detinjstvo, mladost i zrelost. Nekako, vremenom, postali smo nerazdvojni drugovi, saputnici... U svakom trenutku, znao sam da je tu, kraj mene. Konačno imam nekog. Nekog na koga mogu da računam. Neko ko me nikada neće izdati. Hodao sam tamnim hodnicima života, olovnim nogama i blatnjavim putevima. Verovao sebi i išao napred. Teret na leđima, ponekad je bio teži od mene samog. Padao i ustajao. Padao i ustajao. Rugao se sudbini svojim osmesima. Lagao istinama. Hvalio govorima. Pretopio loše u dobro, suze u smeh, patnju u ljubav.
Tako je bilo, tako je sada, tako će biti...

(c) Kristijan

Pošalji "Sudbina" na Facebook Pošalji "Sudbina" na Google Pošalji "Sudbina" na My Yahoo! Pošalji "Sudbina" na Live Pošalji "Sudbina" na MySpace Pošalji "Sudbina" na Twitter Pošalji "Sudbina" na Digg Pošalji "Sudbina" na del.icio.us

Ažurirano 31.10.2009. u 13:50, autor: Kristijan40

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Pretopio loše u dobro, suze u smeh, patnju u ljubav.

Moj komentar je izlišan ........ovde je i pitanje i tvoj odgovor
  2. Kristijan40 (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Pretopio loše u dobro, suze u smeh, patnju u ljubav.

Moj komentar je izlišan ........ovde je i pitanje i tvoj odgovor
    hvala Ljiljo
  3. Sanjalicca (avatar)
    постоје Kristijan40 они људи који се не могу похвалити
    ни лошем а ни добром
    фала лепа, не бих да сам једна од њих
    верујем ни Ти.