JA OPET RAZMIŠLJAM....? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Poezija i svašta nešto

JA OPET RAZMIŠLJAM....?

Oceni ovaj blog

Da li olako dajete izjave o ljubavi?Da li je važno šta u tom trenutku misle oni što izjave daju ili primaju..ili šta stvarno osećaju.?..aj sad....

Pošalji "JA OPET RAZMIŠLJAM....?" na Facebook Pošalji "JA OPET RAZMIŠLJAM....?" na Google Pošalji "JA OPET RAZMIŠLJAM....?" na My Yahoo! Pošalji "JA OPET RAZMIŠLJAM....?" na Live Pošalji "JA OPET RAZMIŠLJAM....?" na MySpace Pošalji "JA OPET RAZMIŠLJAM....?" na Twitter Pošalji "JA OPET RAZMIŠLJAM....?" na Digg Pošalji "JA OPET RAZMIŠLJAM....?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. gagili48 (avatar)
    Evo prva cu, kao i skoro uvek miwka...
    Izjave o ljubavi dajem samo u pesmama a uzivo, jakooo, jaakoo, tesko...iskreno...Jednostavno, mislim da kada se neko voli, reci nisu potrebne, oseti se...
  2. miwka (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
    Evo prva cu, kao i skoro uvek miwka...
    Izjave o ljubavi dajem samo u pesmama a uzivo, jakooo, jaakoo, tesko...iskreno...Jednostavno, mislim da kada se neko voli, reci nisu potrebne, oseti se...
    Hajde onda da ćutimo zajedno....:
  3. gagili48 (avatar)
    Citat Original postavio miwka
    Hajde onda da ćutimo zajedno....:
    hajde...evo samo jedne lepe slike...
  4. Say it right (avatar)
    Mislim da je Gaga sve rekla
  5. pely (avatar)
    Volim da se baškarim u osećanju ljubavi i kao u snu
    da u ljubavi opstajem, da delam tako da svkai pokret svaki pogled
    fontana ljubavi obasipa i isto od dragog da sa zahvalnošću primam..

Volim da osećam a ne da govorim...

Pesmu ljubavi šapuće moje srce i peva moja duša,
    pogledi govore više od reči...

''Pamtim kad su tvoje oči,
    glasno rekle volim'' (Bukovski)

Ljubav se dokazuje delima...

6. Kristijan40 (avatar)
    samo sam jednom rekao ( priznao ) i .... pokajao se.
  7. zeljena (avatar)
    Volim retko...svoje srce jako ,jako tesko poklanjam,pa kada se desi da ga poklonim nekome,onda to ne krijem...Volim punim plucima i iz sve snage,bezgranicno i bezuslovno...I nije me stid da to priznam i njemu i svima...
  8. dusan jovic 95 (avatar)
    Kada volim-volim i trudim se i da delima pokazem i recima da pokrijem! Kada volim-volim svim mogucim sredstvima! I zasto da mi bude tesko da to kazem?
  9. dusan jovic 95 (avatar)
  10. miwka (avatar)
    Citat Original postavio Kristijan40
    samo sam jednom rekao ( priznao ) i .... pokajao se.
    Što tako lako odustaješ,Kristijane,...
  11. miwka (avatar)
    Citat Original postavio dusan jovic 95
    Kada volim-volim i trudim se i da delima pokazem i recima da pokrijem! Kada volim-volim svim mogucim sredstvima! I zasto da mi bude tesko da to kazem?
    Lepo si to rekla, na sredstva koja koristiš ne smem ni da pomislim ,zbog nesanice...
  12. miwka (avatar)
    oduševljen replikom....
  13. miwka (avatar)
  14. EuReKa44 (avatar)
    Samo se opustim i prepustim
  15. petrana (avatar)
    ja "izjavljujem ljubav" (nesto mi taj izraz bas bez veze, al jade) kad toliko mi taj osecaj prisutan da nadidje razmisljanje o tom da li zaista volim tog nekog ili ne i onda mi ne bde glupo da to "izjavim" a to se ne desava cesto
    "izjava ljubavi" je ustvari poljubac dusom
  16. aka973 (avatar)
    ...ljubav se ne moze sakriti pe prica nije ni potrebna\...