Buda Buda - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

nesons

Buda Buda

Oceni ovaj blog
[FONT=Times New Roman]U razgovoru sa kolegom Ronanom (Philippine) o tome kako filipinci menjaju veru I skoro pa svako ima svoju neku veru, crkvu I boga ispricao mi jedan vic :[/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman]U dokazivanju cija je vera najjaca, skacu sa zgrade: Musliman, Bubista, Katolik ( filipinac). Ko skoci I ostane ziv, ta vera je najjaca![/FONT]
[FONT=Times New Roman]Skace musliman. . . . . ( leti ) I moli se " alah,alah,alah". . . . puf ( pade I rascopa se)[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Skace Budista. . . . ( leti) I moli se " buda,buda,buda,buda". . . I odjednom aplauz sa tribina – covek poceo da lebdi nad zemljom ![/FONT]
[FONT=Times New Roman]Skace katolik ( filipinac). . . ( leti ) I moli se "isus hrist,isus hrist,isus hrist…" ( I kako je prilazio blize zemlji). . . ."buda,buda,buda,buda. . . . ) [/FONT][FONT=Wingdings]J[/FONT][FONT=Times New Roman]))) ( promenio veru u letu ).[/FONT]
[FONT=Times New Roman]A u Dubai imaju BUDA BAR, u kojem smo skoro bili. To je mesto gde se svi oduseve kad odu, a Igor je rekao da ne bi izlazio odatle! Inace to je u Dubai marini, naravno u okviru jednog hotela ( ali zaboravih kako se zove- ima kao nemacki naziv).[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Uglavnom sve sama elita, Ferrari, Porsche I cabriolet-I pa I mi sa rent-a-car Mitsubishi-jem [/FONT][FONT=Wingdings]J[/FONT][FONT=Times New Roman]. Svi nekako zgodni/e, lepi/e, mirisljavi/e, ko sa piste a ja u mojoj beloj kosulji I plavim pantalonama(GSP Line stile) direktno sa posla ( po ko zna koji put) i u fazonu kako kazu Stasa I Igor : " ma boli te bas, ko te zna? U Dubai si " !? (a oni se spremili). Sta cu jadan. . . moram da trpim [/FONT][FONT=Wingdings]J[/FONT][FONT=Times New Roman].[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Velika drvena (puna) vrata, otvara lik I zeli nam dobrodoslicu sa svim belim zubima u osmehu. Unutra je sve crno( zidovi,drvenarija,) sa detaljima crvene bole tj. Svetla, lusteri, I sl. Malo podseca na Kinu ( sto je verovatno i normalno?). Statue nekih budistickih oblika koje stoje, separei sa ugaonim u velikim jastucima – onako u prolazu hodnikom kad bacis oko sa strane kao u javnim kucama samo sto se ne j….![/FONT]
[FONT=Times New Roman]U glavnom holu I prolazu je beliki bar sa desne strane, a sa leve strane je OGROMNI dinning room u kojem "sedi" OGROMNI Buda( bar 8 metara) a ispred Bude oko 40-tak stolova ( sa gostima) tj. krcato ko u busu, I cela ta strana I visina je u ogromnom prozoru ( staklu) tj. Vidi se panorama velikih zgrada koje svelte nocu, sa pogledom I na marinu ( znaci, more je ispred svega ) prizor da se ukenjas. Ako se pogleda u vis, vise ogromni crveni ( stilski) lusteri ima ih bar 10-tak a u krugu je balkon I gore sede vip gosti u separeima. Muzika je Buda Bar muzika[/FONT][FONT=Wingdings]J[/FONT][FONT=Times New Roman]- svidja mi se!. Imaju shop sa suvenirima I cd-ima I sl. WC je isto u crnom, umivaonici su napravljeni od velikih kocki kamena, detalji na zidu su crveni I mirisljave krpene ubruse ti daje wc-boy sa sve osmehom [/FONT][FONT=Wingdings]J[/FONT][FONT=Times New Roman].[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Nisam isao na net da vidim sta imaju ali eto pogledajte na googlu.[/FONT]
[FONT=Times New Roman]( inace ta varijanta da tu neko dodaje papir I da cisti I kad prdnem mi se ne svidja ali to je standard- ebem li ga). E tu sam narucio vino kako dolikuje prostoru, dobio sam ga u bas povelikoj vinskoj tankoj casi na nogicu pa sam sve gledao da je ne slomim.[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Vino je bilo kao nas Royal ! Prasak 100%! Samo mi paralo grlo- nisam zadovoljan.[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Ne znam kaka je klopa ali predpostavljam da je za fine guze a I nisam bio gladan.[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Case sa grickalicama ( kikiriki,semenke I loptice na lastez [/FONT][FONT=Wingdings]J[/FONT][FONT=Times New Roman] ) su uvek pune koliko god mi jurili da sve pojedemo [/FONT][FONT=Wingdings]J[/FONT][FONT=Times New Roman]. U jednom trenutku oko ponoci krece Bregovic ( da, da nas Brega) I momci u baru pale flase I neke nun-cake I krece show ! Njih trojica mlate sa tim I pljuju vatru iz usta- uigrano I to je ono sto svi dodju I snimaju pa I ja![/FONT]
[FONT=Times New Roman]Posle toga smo tu jos malo djuskali pa put pod noge. Na izlazu smo se opet mimoisli sa "utegnutim" ljudima I manekenkama a mi smo I dalje nesto usput psovali kao po obicaju [/FONT][FONT=Wingdings]J[/FONT][FONT=Times New Roman] I smejali se ko blesavi.[/FONT]
[FONT=Times New Roman](46-ti mail)[/FONT]

Pošalji "Buda Buda" na Facebook Pošalji "Buda Buda" na Google Pošalji "Buda Buda" na My Yahoo! Pošalji "Buda Buda" na Live Pošalji "Buda Buda" na MySpace Pošalji "Buda Buda" na Twitter Pošalji "Buda Buda" na Digg Pošalji "Buda Buda" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. parka (avatar)
    u je... i ovde neki igor
    buda buda
    to je kao
    badger badger
    http://youtube.com/watch?v=GOxR7rTYuSI